BerenSaat Twilight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BerenSaat Twilight

Beren Saat ve Alacakaranlık Fan

3 posters

Taylor Lautner (Jacob Black)

LoKuMuM
    LoKuMuM
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Taylor Lautner (Jacob Black) Empty Taylor Lautner (Jacob Black)

Mesaj  LoKuMuM Cuma Haz. 19, 2009 3:01 pm

Adı: Taylor Lautner
    Boy: (175 cm)
    Göz ve saç rengi:Koyu kahverengi
    Doğum tarihi:11 Şubat 1992
    Amerikan Aktör,

Oynadığı Filmler:

Twilight (2008)
    Oyuncu: Jacob Black rolünde
    The Adventures of Shark Boy & Lava Girl in 3-D (2005)
    Oyuncu: Shark Boy rolünde

Taylor Lautner’ın spor salonlarında geçen zorlu çalışmaları, Twilight’ın devamı olan Yeni Ay’daki Jacob rolü için 16 yaşındaki oyuncunun yerine başka birinin alınmayacağı haberinin gelmesiyle, sonuçlarını gösterdiğini belli etti. Lautner, yaptıklarının Robert Pattinson’ınkilerden çok daha fazla çaba gerektirdiğini söylüyor Life & Style Weekly dergisine konuşan genç aktör "Twilight’ın çekimlerini bitirmemizin ertesi günü, eve döndüm ve hemen çalışmalara başladım."

10 Ocak’da “Access Hollywood You Must” adlı hediye sergisinde bir röportaj veren Taylor "Haftada altı bazen yedi gün, günde iki saat boyunca çalıştım, çılgınlar gibi hareket ediyor ve inanılmaz şeyler yiyordum." Taylor’ın söylediğine göre rolü kaybetme ihitmali varmış çünkü serideki karaktere göre oldukça sıska kalıyormuş. "Şimdiye kadar, 9 kilo aldım ve 5 kilo daha almayı da garantiledim," diyor. Hızlı kilo aldırıcılardan bahsederek, "Onlar sayesinde 3 kilo aldım ve bana 2 kilo daha aldıracaklar. Ve sonunda olmaya söz verdiğim kişi olacağım."

Ayrıca Lautner, Robert Pattinson'ın canlandırdığı karakter olan, Edward’ın, Bella’yı Jacob’tan geri kazanmak istiyorsa, onunla karşı karşıya gelmek zorunda kalacağını belirtiyor. "Bu kısım artık Jacob’ın zamanının geldiği bölüm.” diyor Taylor. "Bella’nın Jacob’la olan ilişkisi, Edward’la olan ilişkisinden biraz daha farklı ama Jacob aralarındaki sevgiyi bir sonraki aşamaya getirmeye çalışıyor."

Yağsız et ve sebzeden başka bir şey yemeyen Taylor ayrıca bir çok protein karışımı da içtiğinden bahsediyor. "İğrençler ama onlara ihtiyacım var," diyor röportajında.
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

Erkek Mesaj Sayısı : 95

Taylor Lautner (Jacob Black) Empty ....

Mesaj  Robert Pattinson Çarş. Tem. 15, 2009 12:04 am

Paylaşım için sağol (:
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 126

Taylor Lautner (Jacob Black) Empty Geri: Taylor Lautner (Jacob Black)

Mesaj  Kristen Stewart Perş. Ağus. 06, 2009 11:36 am

LoKuMuM paylaşım için teşekkürler .Wink

Forum Saati Salı Eyl. 24, 2024 3:27 pm