BerenSaat Twilight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BerenSaat Twilight

Beren Saat ve Alacakaranlık Fan

5 posters

[Senaryo]Değişim(Exchange)

Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

[Senaryo]Değişim(Exchange) Empty [Senaryo]Değişim(Exchange)

Mesaj  Alice Cullen Ptsi Tem. 13, 2009 11:40 pm

Arkadaşlar burda Alacakaranlık temalı senaryolarınızı paylaşabilirsiniz Wink
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

[Senaryo]Değişim(Exchange) Empty Geri: [Senaryo]Değişim(Exchange)

Mesaj  Alice Cullen Salı Tem. 14, 2009 12:00 am

Bu senaryo ; Sayın Adminimiz Beren Saat,modumuz ecem_su ve değerli üyelerimizden Edward Cullen'a aittir.

İzin alınan Admin:Beren Saat

Alacakaranlıktan Farkı;
    Arkadaşlar, burada Edward için kesin bir yargı verilemez.Edward, en çok Bella'yla ilgilencek ama Serena,Rosalie ve Lisa'yla da ilişkisi olucak.Edward , Bella'nın saflığına ve kanın kokusuna ilgi duyacak.Bella Edward'ı kıskandırmak için başkalarını kullanacak.Edward Serena ,Rosalie'nin kusursuz güzelliğine ve Lisa'nın insana göre çok daha güzel olmasına tutkun olacak.Yani Edward burda biraz değişken.Ama tabii okunuz:Değişim.Edward'ı bile değiştirebiliriz..! Wink

Karakterler:

Bella Swan;
    17 yaşında lise öğrecisi.Çok duygusal ve her şeyden kolay kolay etkilenebiliyor.Edward Cullen'a aşık oluyor.Rosalie'yi çok sever ve en yakın arkadaşı olarak onu görür.Lisa'yı kıskanır.Serena ezeli düşmanı. Wink

[Senaryo]Değişim(Exchange) 2052sn4

Edward Cullen;

Göçebe vampirlerden.Liseye insanları tanımak ve onları teker teker avlamak için girmişti fakat işler yoluna gitmez.Bir diğer vampirlerimiz olan Rosalie'yle,Serena'yla ve kanı normalden daha güzel kokan Bella'yla tanışır.Akıl okuyabilir.

[Senaryo]Değişim(Exchange) Edward-Cullen-Banner-twilight-series-2751071-615-309

Rosalie Hale;
    Edward gibi göçebe vampirlerden.Ordaki insanları tanımak ve öldürmek için liseye yazılmıştır.Çok güzeldir ve bu yüzden avlarını çabukça elde edebiliyordur.Bella'nın en iyi arkadaşıdır.Bellayı sevdii için onu öldürmez.Edward'a sonradan aşık olur.Yeteneği,kalkan ve Jane gibi göz temasıyla vampir ve insanlara fiziksel acı verebiliyor.

[Senaryo]Değişim(Exchange) 1zn2w7o

Serena LockHard

Vampirlerden bir diğerimiz.Bu kasabayı katletmek için değil de arkadaş bulmak için gelmiştir.Edward'a paranoyakça aşıktır.Bella'yı ve Rosalie'yi sever.Tabii bu sonradan değişiyor.Duyguları değiştirme yeteneğine sahiptir.Gücünü kullandığı zaman gözleri renk değiştiriyor.
    [Senaryo]Değişim(Exchange) B-336486-adriana_lima

Emma Jackson:
    Okula sonradan geliyor ve Bella koşulsuz sevecek biri.Punk takılıyor.Edward'dan içten içten
    hoşlanıyor ama punk kurallarında arkadaşlarının sevgililerini çalmak yasaktır.O da buna inanıyor.

[Senaryo]Değişim(Exchange) Emmawatson5

Jason LockHard:
    Serena'nın vampir kardeşi.Serena'nın isteği üzerine Forks'a tanışıyor.Serena'nın sinsice planlarına yardım ediyor.Jason yeni vampir olmasına rağmen kan içme isteği pek yok.İnsanların kanının kokusunu seviyor.

[Senaryo]Değişim(Exchange) 5774_1177000817793_1011291459_30550635_6242835_n

Lisa Newton;
    Okulun en popüler kızı.Chad'le kardeş.Edward'a kafayı takmış durumda.Bella'dan nefret ediyor.

[Senaryo]Değişim(Exchange) Georgina3

Chad Newton(Nam-I Değer Mike Wink );
    Edward gelmeden önceki en yakışıklı erkek.Lisa'yla kardeş.Bella'dan hoşlanıyor ve Edward'ı sevmiyor.Doğrusu kıskanıyor.

[Senaryo]Değişim(Exchange) ChanningTatum

[Senaryo]Değişim(Exchange) 124758285666220026

En son ecem_su tarafından Ptsi Ağus. 03, 2009 12:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Salı Tem. 14, 2009 11:22 am

1.Bölüm

(Edward Ağzından)

Bu minik kasabaya geleli birkaç saat olmuştu ve hiç birşey tam olarak ilgimi seçmemişti.Zaten bu Forks denenen yerde ilgimi ne çekebilirdi ki?Her yerde lan şeyler...Kızların asılması , erkeklerin kıskanç tavırları...İnsani şeyler.Oysa benim bunlardan bir tek insani yanımlarak acıma duygusu kalmıştı.Vampirler dışındaki herkese acıyorum!Burada eskiden Carlisle'ın oturduğu eve yerleşmeliydim.En azından vakit geçirmeliydim.1 günde tüm katliamı yapamazdım.Eve gittiğimde ilk işim giysilerimi yerleştirmek oldu.Sabaha kadar oyalandıktan sonra sabah olmuştu.Kaslarımı gösteren dar mavi t-shirt'imü ve kotlarımdan birini giydim.Bana göre tüy kadar hafif çantamı aldıktan sonra liseye gitmeye başladım.Eğer gücümü kullansaydım 1-2 saniyeye orda olurdum ama bu da beni deşifre ederdi.Yürürken etrafımdakiler sadece bana bakmayla yetinmiyor , aklından bile beni onla elele hayal ediyorlardı.Bu gerçekten çok komikti.Gülümsedim.Gücümü kullanmama rağmen okula çok çabuk gelmiştim.Okulun bahçesine çıktığım anda konuşmalar kesildi ve düşünceler başladı.Rüzgar estiğinde hepsinin ayrı ayrı kanlarının kokusunu alabiliyordum.Okula girdiğimde de hala herkes beni düşünüyordu.Kantini gözlerimle tararken insan olması imkansız bir kız gördüm.Ayrıca bu güzellikle insan olması imkansızdı.Yanında da bir kız vardı ama o insana benziyordu.Yanlarına yaklaşmaya başladım.Herkes gibi onlarda beni fark etti.Yanındaki kız da bana döndü ve beni düşünmeye başladı.Tek umrumda olan şu an o vampir kızdı.Hala bana dönmememişti.Ona burdan gitmelisin diyecekken aniden esen bir rüzgar yandaki kızın kanının kokusunun bana yolladı.O kadar güzel kokuyordu ki nerdeyse kızın boynuna yapışacaktım.Onun düşüncelerine yoğunlaştım.
    ''Benim kokumu beğendi de mi öyle bakıyor acaba?Tanrım,çok yakışıklı!''diye beni düşünüyordu.Gülümsedim.
    ''Oturabilirmiyim?''Kız sanki büyülenmiş gibi bakıyordu.
    ''Evet.''diye cevap verdi.Yanındaki sandalyeye oturdum.Hala bana bakıyordu.Bense yüzünü saklayan vampire bakıyordum.Niye yüzünü göstermemişti?
    ''Edward Cullen''diyerek yüzünü kaldırdı.Adımı nerden biliyordu?Yüzünün kusursuzluğu beni şaşırttı.
    ''Adını nerden biliyorsun?''diye sordu yanımdaki kız.Benim yerime sorması hşuma gitmişti.Ona doğru dönünce çok yakın olduğumuzu anladım ve sandalyemi yana doğru kaydırdım.Yanımdaki kıza bakmaya devam ettim.Ne kadarda hoş kokuyordu.Ani bir hareketle vampir kız ayağa kalktı ve dışarı çıktı.Yanımdaki kızın düşüncelerini okumaya çalışırken bana döndü.
    ''Onun kusuruna bakma.O Rosalie.Ve..Ben de Bella.''diyerek elini bana uzattı.Konuşunca kokusu daha yoğun olarak yüzüme vuruyordu.
    ''Ben de Edward.''Gülümsedim ve düşüncelerine yoğunlaştım.
    ''Çok güzel gülümsüyor.Tanrım, ne mükemmel bir yaratık bu!''Gülümsedim.
    ''Ders programını aldın mı bakalım Edward?''diye sordu.Başımı 'Hayır' anlamında iki yana salladım.
    ''Almalısın.''diye ekledi.
    ''Nerden alındığını bilmiyorum.''dedikten sonra bir grup kız masada olan boş yerlere oturdu.Toplam 3 kızlardı.

Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Salı Tem. 14, 2009 1:10 pm

2.Bölüm

(Bella Ağzından)

''Nerden alındığını bilmiyorum.''dedi ve felaket çanları çaldı.Şimdiye kadar benden etkilendiyse bile , kesinlikle şimdi hepsini unutacaktı.Serena , Edward'ın karşısına geçti ve Edward'a hayranlıkla bakmaya başladı.Kim ne derse desin , bu okulun en etkileyici kızı Serena'ydı. Onları görünce kendimden utanıyordum.Serena'nın yanına Nicole ve Lisa oturduktan sonra Serena bana döndü.
    ''Bella, nasılsın?''diye sordu Serena.Her zaman bana karşı iyi davranmıştı.
    ''İyiyim Serena.Ya sen?''Lisa güldü.
    ''Yeter artık git şurdan.''diye alaycı bir şekilde beni kovdu.Lisa böyle biriydi.Eşyalarımı toplayıp ayağa kalktım gidecekken elimi sopsoğuk bir el tuttu.Serena'nın da eli böyle soğuktu.O mu tutuyor diye döndüğüm de Edward'ın bana baktığını gördüm.Eli elim tutuyordu!İnanmıyorum benim elimi tutmuştu.
    ''Oturur musun Bella?''Bana pek seçenek sunmamıştı.Bakışları içime işliyordu ve dayanamayıp sandalyeye tekrar oturdum.Eşyalarımı masaya attım.Edward elimi hala bırakmamıştı ve bırakmasını da istemiyordum.
    ''Gidin kızlar.''diye emretti Serena.O da Edward gibi her dediğini yaptırabiliyordu.Lisa ve Nicole 'of'layarak masadan kalktılar ve arkamızdaki masaya geçtiler.Edward elimi tutuyordu.Ellerimiz masanın altındaydı ve bu ellerimizin gözükmemesini sağlıyordu.Ellere bakmayı keserek Serena'ya bakmaya başladım.İlk defa onu böyle görmüştüm.Bana nefretle bakıyordu.
    ''Bella gider misin?''diyerek Lisa gibi beni kovdu.Beni herkes kovuyordu fakat Edward bırakmıyordu.Ne yapacağımı düşünüyordum.
    ''Gidemez.''diye cevap verdi Edward.Serena iyice kızmaya başlamıştı.Neler oluyordu böyle?,
    ''Niye?Neyin ki senin?''diye sordu Serena.Çok alaycı ve öfkeli konuşuyordu.Ne olmuştu ki böyle?Keşke sevgilim olsaydı ...
    ''Sevgilim.''diye karşı çıktı Edward.Şaşkınlık içinde Edward'a döndüm.Bana sevgilim mi demişti?Serena'ya baktım.Gözleri simsiyahtı daha önce bu kadar siyah görmemiştim gözlerini.Serena güzel saçlarıyla oynamaya başladı.
    ''Gerçekten komiksin ,Edward.'' diye gülmeye başladı Serena.Sanki daha önce tanışmışlar gibiydi...
    ''Şaka değil.Ayrıca bu seni ilgilendirmez.Gel aşkım''dedi Edward.Bana 'aşkım ' mı demişti?
    Ayağa kalktı ve beni hala elimden tuttuğu için ben de ayağa kalktım.Benim çantamı da o aldı ve koridora doğru yürümeye başladık.Koridorun ortasındayken durdu ve elini elimden çekti.
    ''Kızdın mı bana?'' diye sordu.Üzülmüş ve bir şeye konstre olmuş gibiydi.
    ''Ne konuda?''Gülümsedi.Ne kadar da güzel gülüyordu...
    ''Sana sevgilim ve aşkım dedim...''Gülümsedim.Çok saçmaydı...Kim ona bu yüzden kızardı ki?Keşke gerçek olsaydı...
    ''Hayır ama Serena kızdı galiba.Senden hoşlanmıştı.''diye yanıt verdim.Sanki bu çok umrumdaydı.Tek umrumda olan karşımda duran Edward'dı.
    ''Sen sanki hoşlanmıyorsun.''Güldü.Son derece utanmıştım.Kızardım.
    ''Tamam , utanma.Ders programını alalım.''Gülümsedim ve onu ders programı almaya götürdüm.
    Tüm derslerimiz aynıydı.Ve bu harika bir şeydi.İlk dersimiz:Trigonemetri.Benim yerim belliydi.Yanım boştu ama sınıfta iki kişinin yanı boştu ,Serena ve benim.Serena benim önümde oturuyordu.Öğretmen Edward'ı tanıştırdıktan sonra benim yanıma değil, Serena'nın yanına yolladı.Şaka gibi!Çocuk bana ilgi duyuyor ama Serena'nın yanına mahkum ediliyor.
    Edward ve Serena ders boyunca konuşmuşlardı ve bu benim sinirlerime dokunuyordu.Ve işte beni çıldırtacak hareketi Serena yaptı.Edward'ın elini tuttu!Edward bunu umursamamış gibiydi.Ne elini çekmiş ne de o da onun elini tutmuştu.Kendimi zor tutuyordum.Serena Edward'a yaklaştı.Sanki onu öpecekti.Adeta aklımı yitirdim ve masadan bir kitabı alıp Serena'nın kafasına attım.
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 126

Mesaj  Kristen Stewart Salı Tem. 14, 2009 2:27 pm

Gülmekten öldüm Laughing

Bella azdı ve Serena'ya kitap fırlattı Very Happy

Serena boynuna saldırcak Very Happy

Kaç Bella!!! Very Happy

Edward'ı etkisi altına almıştır cadı Serena scratch
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Salı Tem. 14, 2009 3:41 pm

3.Bölüm

(Bella Ağzından)1.Part

Adeta aklımı yitirdim ve masadan bir kitabı alıp Serena'nın kafasına attım.Kitap Serena'nın kafasına sertçe çarptı.Edward bana döndü ve gülümsedi.Hala gülümseyebiliyormuydu?Elimin altına gelen bir kitabıda Edward'ın suratına attım.Çantamı alarak sınıftan çıktım.Öğretmen bile şaşırmıştı ama en iyisi sınıftan çıkmaktı.İsterlerse şimdi şevişebilirlerdi.Hınçla yürürken ağlamaya başladım.Arka bahçeye çıktım ve banklardan birine oturdum.Hala ağlıyordum.Yanıma biri oturdu.
    ''Ne oldu Bella?''Sesin kadifemsiliğinden Edward olduğunu anlamıştım.
    ''Bir kitap yetmedi galiba?''diye tersledim onu.
    ''Noldu ki?''Ya bu çocuk salaktı ya da ben hayal görmüştüm!Göz yaşlarımı silip ona baktım.Gözleri anlamamış bir şekilde bakıyordu.
    ''Öpüşmenizi yarıda kestiğim için üzgünüm!''diye bağırdım.
    ''O kadar üzgünsen devam ettirebilirsin.''Gülümsedi.Ne dediğini anlamamıştım.
    ''Ne anla-''Cümlemi bitirmeden dudaklarıma yapıştı.Elimde olan çanta yere düştü.Kalbim yerinden çıkacak gibiydi.Ne kadarda ateşli öpüyordu!Elleriyle belimi tuttu ve kendine doğru çekti.Boynuna ellerimle saldırdım ve ben de onu kendime doğru çektim.Birinin öksürmesiyle ellerimi ve dudaklarımı Edward'dan çektim.Edward da benden ayrıldı ve ökdüren kişiye baktık.Karşımızda tüm ihtişamıyla Serena duruyordu.

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Salı Tem. 14, 2009 4:02 pm

Komedi türk king

Bella Edward'a kitap attı silent

Serena bu sefer onlara saldırmazsa iyidir Wink

Hayatım devam senaryoya devam Rolling Eyes

Full Force Wink
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Salı Tem. 14, 2009 8:48 pm

Dilaracım kusura bakma cevap yazamadı işlerim vardı scratch

Tatile gidiyorum ve bir süre yazamayacağım scratch

Özür dilerim scratch

Bella bence de deli queen
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Çarş. Tem. 15, 2009 1:09 am

Ecem bunları bana yolladı canlarımız scratch

Bella'nın seksi ve hoş dediği zamanki Serena;

[Senaryo]Değişim(Exchange) Blake_lively300.0.0.0x0.300x400
    3.Bölüm /2.Part

(Bella Ağzından)

Karşımızda tüm ihtişamıyla Serena duruyordu.Ona...ona inanmıyordum...Makyajı yoktu ama okl kıyafetleriyle bile bu kadar hoş ve seksi olabiliyorsa...Kendimden utanmlıydım...
    Serena gülmeye başladı.
    ''Hadi ama bir erkek benim için bu kadar önemli olamaz.Sizi öldüreceğimi falan mı sandınız?''Gülmeye devam etti.
    ''Gerçekten mi ?''sordum .Buna inanımıyordum...Gerçek olmayacak kadar komik ve anlamsızdı.
    ''Ah hadi ama bay bay Edward'cık!''El sallayarak arkasını dönüp gitti.Bu bir şakamıydı yoksa rüyamıydı?Edward sonsuza dek benimiydi?Hem de savaşsız?!İnanamadan Edward'a sarıldım.Ve o da bana.Günler Edward'la çabuk geçiyordu.Serena ise kesinlikle Edward'a yüz vermiyordu.Bu garipti.Ama garip olan birşey varsa Edward'ın hep Serena'ya bakmasıydı.Ondan kurtulduğuna sevinmemişmiydi?Tamam ,Serena bakılmayacak gibi değildi.Ama en azından bunu hep tekrarlaması gerekmiyordu.Serena her gün farklı giyiniyordu.Saçları ve herşeyi farklıydı.

[Senaryo]Değişim(Exchange) Serena-hair

Edward beni öperken bile eskisi gibi değildi.Sanki öpüp de ömür boyu susman için aceleyle geçiştiriyordu beni.İlk dersimiz ,trigonemetri.Serena ve Edward.Ders başlamıştı ve hala Serena derse gelmemişti.Edward ise eskiden ki gibi bana iyi davranıyordu.Öğretmenin ona kızmasıyla önüne döndü.Onu çok hem de tahmin edeyemeceğim kadar seviyordum.Kapı çaldı.İçimden 'Serena olmasın' diye dua ederken ağzım açıldı.Serena içeri doğru geldi.

[Senaryo]Değişim(Exchange) 0053520027b

Ağzım açık Serena'ya bakıyordum.Ne kadar da güzeldi...Bu ...Bu tarif edilemezdi.Edward'a yandan baktım.Hiç de umursamışa benzemiyordu.Serena öğretmene doğru gözlerini kısarak baktı.Ne yaptığını anlayamıyordum.
    ''Edward'ı alabilirmiyim?''Sesi hiç bu kadar güzel gelmemişti kulağıma...Edward mı? Edward da nerden çıktı.Serena birden gözlerini Edward'a doğru çekti.Gözleri masmaviydi!Daha önceden simsiyah olduğuna yemin edebilirdim.Edward'a bakınca gözleri parlıyıp sönüyordu.Serena bir cadımıydı?
    ''Edward isterse?''diye cevap vererek Edward'a döndü Mr.Cope.Onun da gözleri masmaviydi.Serena'nın lens taktığına inanabilirdim fakat kesinlikle Mr.Cope'ın inanmazdım.Gerçekten bu kız bir büyücüydü.
    ''Evet,efendim.''İşte Edward'ı da büyülemişti pis cadı!Edward yerinden kalktı ve bir robot gibi Serena'yla dışarı çıktı.Ne olduğunu hiç bir şekilde anlamamıştım!Cadıyla karşı karşıyaydım!Ne adil bir durum!Edward'ı korumalıydım.
    ''Mr.Cope?Tuvalete gidebilirmiyim?''Her zaman izin verirdi.Bana doğru döndü.Hala gözleri masmaviydi.Demek ki hala büyülüydü.
    ''Yerinize oturun Bayan Swan.Eminim , bu konuyu öğrendikten sonra tuvaletin önemli olamayacağını anlayacaksın.''Evet, kesinlikle büyülüydü.Tenefüs çaldığında ben de Edward gibi eşyalarımı masamda bırakıp onları aramaya başladım.Hiç bir yerde yoklardı.Serena kim bilir
    Edward'a neler yapmıştı...Son bir kalıyordu bakmadığım .Arka bahçe.Arka bahçeye girmeye cesaretim yoktu.Belki orada Edward ve o...Tanrım...Kafayı yiyor olmalıydım.En iyisi pencereden bakmaktı.Pencereden usulca baktım ve görmek istemediğim bir olay daha yaşadım.Aldatıldım.

Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Cuma Tem. 24, 2009 11:16 am

Dilara bana vaktini ayırdığın için sana minnettarım. Wink

Çok teşekkür ederim benim SenarKardeşim. Wink What a Face
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Cuma Tem. 24, 2009 12:39 pm

4.Bölüm (Bella)
    1.part/2

Pencereden usulca baktım ve görmek istemediğim bir olay daha yaşadım.Aldatıldım.Vücudum titremeye başladı.Soluklarım yavaş yavaş kesildi ve sıcak göz yaşlarım seller gibi akmaya başladı.
    ''Bella?''diye sordu meraklı bir ses tonu.Rosalie olmalıydı.Çünkü Serena ve Edward arka bahçede öpüşüyordu!
    ''Arka bahçeye git Rosalie ve onları ayır!''son sesimde söylemiştim ama fısıltı gibi çıkmıştı.Dayanacak güzüm kalmamıştı nerdeyse yere yığılacaktım.
    ''Orada ne var ki?Bella sen iyi misin?''diye sordu Rosalie.Pencereden baktı ve beni kolumdan tuttu.Onunda eli Edward ve Serena gibi sopsoğuktu.Fark etmediğim bir andalyeye beni oturttu.
    ''Beni burda bekle biraz.''diye kulağıma fısıldadı ve yanımdan gitti.Çok geçmemişti ki Edward ve Serena'nın tiz sesleri geldi.Sanki acı çekiyorlardı.Edward acı mı çekiyordu?!Aman, tanrım.Rosalie ne yapıyordu?Ayaklarım açıldı ve göz yaşlarımı silip aşağı doğru koşmaya başladım.Rosalie bahçnin kapısındaydı ve heykel gibi duruyordu.Yanına yaklaştığımda bana doğru başını çevirdi ve gülümsedi.Sıcak bir gülüştü bu.İçim güvenle doldu.
    ''Edward mı bağırdı?''diye sordum fısıldayarak.Tekrar gülümsedi.
    ''Edward'ı...Senden ayrılmış olarak düşün Bella.''diye cevap verdi.Beni merdivenlere doğru çevirdi ve itekleye itekleye yukarıya çıkarmaya başladı.
    ''Ne oldu?''Merakımı saklamadım.
    ''Önemli bir şey yok.Edward iyileşince seni görmek isteyecektir.''İyileşince mi?İyileşince de ne demek hastamıydı yani?
    ''Ne demek iyileşince?Hasta mı?''Rosalie güldü.
    ''Ah..Hayır hasta değil.Ayrıca sen seni aldatan birine karşı çok merhametlisin.''Çoktan yukarı çıkmıştık ama kendimi bitkin hissediyordum.En azından derse giremeyecek kadar...
    ''Benim derse girmem gerek.''Rosalie ne zamandan beri derskolik olmuştu?
    ''Peki.''
    ''İyisin değil mi?''Başımı 'Evet' anlamında salladım ve o da saçımı okşayarak gitti.Kantine doğru gitmeye başladım.Dinlenmeye ihtiyacım vardı.Edward ve olanlar beni resmen tüketmişti.
    ''Bella?''Bu sesi heryerden tanırdım.Edward'ın sesini.Arkama heyecanla döndüm.Onu görünce acım tekrar aklıma geldi ve ağlamaya başladım.Karşıma gelmişti ve elleriyle yüzümü yerden kaldırdı.Ona bakmamı sağladı.
    ''Sen onu öpüyodun!''diye fısıldadım.
    ''Onların hiç birini ben isteyerek yapmadım.Bana inanman lazım , Bella.''Ona inanmayıp da ne yapacaktım ki?Bana böyle aç kedi yavrusu gibi bakarken ona nasıl süt vermeyebilirdim ki?Gözyaşlarım akmayı durdurdu.Yutkundum.
    ''Eve gidelim mi?''Dediğini umursamadan dudaklarımı ona doğru uzattım.Gülümsedi ve dudaklarıma yapıştı.Kavga etmenin yararları:Ateşli öpüşmeler...! Twisted Evil

Twisted Evil

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Cuma Tem. 24, 2009 9:04 pm

4.Bölüm (Bella)
    2.part/2

Gülümsedi ve dudaklarıma yapıştı.Kavga etmenin yararları:Ateşli öpüşmeler...!
    Birkaç dakika sonra dudaklarımdan ayrıldı ve tepkimi ölçmek için geriye çekilip yüzüme baktı.
    ''Şimdi iyimiyiz?''Dudağımı büktüm.
    ''Fena değil.Ama hala tatmin olamadım!''
    ''Burası okul,Bella.''Haklıydı...Kendimi nerde sanmıştım ben?Elimi tuttu ve arabasına kadar yürüdük.Günler yavaş ve kıskanç bakışları izlemekle geçiyordu.Sıradan ve yağmurlu bir gündü hepimiz için.Serena'yı o lanet günden beri görmemiştim.Acaba benden mi korkuyordu?Saçmalık...Edward, ağzıma bir tane daha et parçası sokuşturdu.Suratımı buruşturdum ve elimle omzuna yavaşça vurdum.Beni boğmak mı istiyordu ne!Eti bitirdikten sonra yutkundum.
    ''Beni öldürmeye mi çalışıyorsun?''
    ''Özür dilerim.Nasıl telafi edebilirim?''Ah!İşte istediğim tuzağa düştü!
    ''Bilmem ki hani yani...Belki öpsen...''Gözlerini devirdi.Başka ne bekliyordu ki?'Bir et daha verirmisin?' mi dememi bekliyordu!
    ''Herkesin ortasında?''Başımı 'evet anlamında salladım.
    ''Sen utangaç değilmiydin?''Gerçekten sinirimi bozuyordu!Herkesin görmesi için istiyordum bunu!
    ''Edward!''İsmini hınçla söyleyince affalladı ve sonra aniden dudaklarını dudaklarıma sertçe bastırdı.Birkaç ateşli öpücükten sonra geri çekildi ve eline bir tane daha et parçası aldı.Ah, hadi ama şaka yapıyor olmalı!
    ''Edward!''diye yavaşça bağırdım.
    ''Ama seni öptüm ve şimdi tıka basa yemek yeme zamanı!''dedi heyecanla.Et parçasını ağzıma tıktı ve gülümsedi.Hınçla eti çiğnemeye başladım.Yanımıza gelen ayak sesleri duydum ve o tarafa doğru döndüm.Ya bu gerçekten bir şakaydı ya da kötü bir rüya!Serena beni görünce alaycı bir şekilde gülümsedi ve Edward'a göz kırptı.Bu kızı öldürürdüm!Gerçekten sınırlarımı zorluyordu.Et dolu tabağı aldım ve Serena'nın kafasına fırlattım.Tabak Serena'nın kafasına değmemişti ki Edward kadar muhteşem bir çocuk tabağı tutup bana fırlattı.Nasıl yakalayabilmişti?Tabak tam yüzüme çarpacaktı ki Edward eliyle tabağı tutup sıktı.Tabak adeta kum gibi tozlara dönüşüp yere döküldü.Edward da nasıl bir güç vardı öyle?!Serena arkasına döndü ve bana tabağı fırlatan çocuğun yanına geçti.Ne kadarda birbirlerine benziyorlardı!Serena gülümsedi.
    ''Ah Jason, yeni sevgiline karşı iyi davranmalısın.Tabak fırlatmamalısın.''dedi Serena gülümseyerek.Yeni sevgili mi!?Bana tabak fırlatmıştı ...Yeni sevgili de ne demekti böyle?
    ''Bu benim kardeşim Jason.Eniştenle tanış Jason.''diye ekledi Serena.Edward'la kendini evli falan mı sanıyordu bu?Gülmeye başladım.
    ''Bella nasıl bir ad böyle?''dedi Jason.Şimdi de benim adıma mı kafayı takmışlardı.Gülmeyi kestim ve Jason'a döndüm.
    ''Senin anlayamayacağın bir ad ,moron.''dedim kahkahalar içinde.Serena ve Jason dışındaki herkes gülmeye başladı.Jason birden önümde bitti.Yüzümüzün arasında 2-3 cm vardı.Saçlarımı koklamaya başladı.Jason birden 6 metre uzağa,yere serildi.
    ''Gel Bella.''dedi belimi tutup kendine çeken soğuk ellerin sahibi Rosalie.İstemeye istemeye dışarı çıktım.Dışarıda korkudan Rosalie'ye birşey de soramıyordum.İçerden tek duyduğum hırlamalardı.Birkaç dakika sonra Edward çıktı ve benim önüme geçti.Sonra Jason ve Serena çıktı.Çıkmalarından birkaç dakika sonra Jason bağırarak yere serildi.

Edward Cullen
    Edward Cullen
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj  Edward Cullen Cuma Tem. 24, 2009 9:32 pm

Herkesin ellerine sağlık! Twisted Evil

Ben yokken süper yazmışsınız! Wink

Admin Notu:Melissa'cım senaryo değişti.
    Genel Admin:Beren Saat
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

Erkek Mesaj Sayısı : 95

[Senaryo]Değişim(Exchange) Empty ....

Mesaj  Robert Pattinson C.tesi Tem. 25, 2009 4:26 pm

Çok güzel senaryo Smile

Ecem su yun Ve dilara nın eline sağlık Very Happy Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart C.tesi Tem. 25, 2009 4:44 pm

SaqoL CaqRı .Ama SenarYoDa Bize MeLissa da yarDm edio. drunken Wink
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen C.tesi Tem. 25, 2009 5:58 pm

Sağol robert_edward.

Senin senaryonda güzel Wink
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Paz Tem. 26, 2009 3:44 pm

Arkadaşlar Senaryo Kısa Bir Araya Girdi.07 ağustosda tekrar devam edecektir.

Yeni bir senaryomuz var;
    Beren Saat>Aşk-I Memnu> [Senaryo]Aşk-I Memnu

Bizi burdan takip edebilirsiniz.
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

[Senaryo]Değişim(Exchange) Empty ...

Mesaj  Robert Pattinson Ptsi Tem. 27, 2009 1:28 pm

O zaman Melissa nında eline sağlık (: Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Robert Pattinson Ptsi Tem. 27, 2009 1:29 pm

Sağol Ecemcim (: (:
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Ptsi Tem. 27, 2009 5:49 pm

Önemli değil Cağrıcım. Very Happy Wink
    Edward Cullen
    Edward Cullen
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj  Edward Cullen Perş. Tem. 30, 2009 3:34 pm

5.Bölüm (Bella)

Çıkmalarından birkaç dakika sonra Jason bağırarak yere serildi.Serena Jason'ı yerden kaldırdı ve gitmeye başladılar.Ne bir şey ne de bir saldırı yaptılar.Onlar gittikten sonra da Rosalie bize döndü.
    ''Zil çaldı gidelim.''
    İkimizde başımızla onayladık.Rose'un dersi Triginometriydi.Bizimki ise ortaktı.Tarih.Sınıfa ilk biz girip yerleştik.Sandalyemiz birbirine yakındı ve ben sinsice planlar düşünüyordum.Kitabı bilerek yere attım.Edward benden önce davranıp kitabı yere düşmeden tuttu.Ne refleks ama!Bu sefer kendi tarafıma attım ve kendim aldım.Kafamı kaldırırken istekli bir şekilde kafamı hızla masaya vurdum.Soğuk eller belimi tutup beni geri çekti ve sandalyeye oturttu.Kitabı masaya bıraktım ve acıyan başımı ovaladım.Edward da sandalyesine oturdu ve sandalyesini bana iyice yaklaştırdı.
    ''Bakıyım.'' dedi fısıldar gibi.Başımı masaya koydum ve ellerimi çektim.Elleri saçlarımda gezindi.Ben de o sırada sessiz sessiz gülüyordum.
    ''Off Bella niye bu kadar sakarsın ki!''diye sitem etti.Bir kaç saniye sonra
    kafamı vurduğum yeri bulmuştu.Eli orda durdu.Soğuk elleri gerçekten iyi geliyordu.Kafamı masadan kaldırdım ve ona döndüm.
    ''Geçmesini istiyorsan beni öpmelisin.''diyerek gülümsedim.
    ''Dersten sonra.''dedi yarı kızdın bir şekilde.'Of'layarak ona kötü kötü baktım.
    ''Deme mi beklemiyordun heralde.''diyip dudaklarıma yapıştı.Edwad 'ı bu yüzden çok seviyordum!Bir an gerçekten öpeyecek sanmıştım.Bir kaç saniye sonra geri çekildi.
    ''Birileri geliyor aşkım.''Bu öpüşmeyi bölecek kadar önemli değildi ama olsun gene de ona kızmayacaktım
    ''Tamam.''
    İçeriye Jessica,Mike ve Angela girdi ve onlardan bir kaç dakika sonra öğretmen de dahil herkes sınıfa girdi.Öğretmen eşyalarını masasına bıraktıktan sonra bize döndü.
    ''Size iyi haberlerim var!Yarın bütün dersleriniz iptal!1 haftaya geziye gidiyoruz!!''dedi Mr.Ban.Herkes 'Oley' diyip çığlık atmaya başladı.Bir tek ben ve Edward insanca davranıp birbirimize gülümsemiştik.Mr.Ban sınıfı susturup söze tekrar başladı.
    ''2 kişilik gruplar istiyorum.Erkek-kız olsun lütfen.Tüm gezi boyunca oyunlardan ve giysilerden konuşulmasını istemiyorum.Akşam yola çıkıp sabah orada olacağız.Kısaca yolda uyuyacaksınız.Güzel bir kahvaltı ettikten sonra geziye başlayacağız.Bu ders grupları halledin.Tarih geleceğimiz ve geçmişimizdir unutmayın!''dedi Mr.Ban coşkuyla.Onun konuşması bitince anında kızlar ve erkekler hareketlendi.Edward'a döndüm ve gülümsedim.Teklif etmesini bekliyordum.
    ''Merhaba sıra ve kız arkadaşım.Benimle gezi arkadaşı da olurmusun?''dedi gülerek.Ben de ona katıldım ve gülmeye başladık.
    ''Imm, aslında biliyorsun sıra ve erkek arkadaşım.Ben son derece havalı biriyim.Sarışın şaçlı ve mavi gözlüyüm.Seni seçeceğimi nerden düşündün ki?''dedim Serena'yı taklit ederek.Edward'ın yüzü buruştu.
    ''Ah, pardon.Ben benim hayatım ve herçeyim olan Bella Swan 'a soracaktım.Galiba yanlışlıkla sakız Serena'ya bastım?''
    Ah...!Bana hayatım demişti.Kalbim hızlandı.Bana hayatım ve herşeyim demişti!!!
    ''Hayır basmadın hayatın ve herşeyin kabul ediyor.''diyip boynuna hızlıca atladım.
    Galiba fazla güç kullanmıştım ki Edward sandalyeden düşüp yere serilmişti.Ben ise hala onun üstünde ve ona sarılıyordum.Ah, bir dakika ben 50 kiloydum ve o kadar sert bir şekilde yere ,Edward'ın üzerine serilmiştim!Edward'a birşey olmuş olabilirdi!Ellerimi ondan çektim ve ayağa kalktım.Edward'a baktığımda gülüyordu.İçim rahatladı.Elimi uzattım.Elimi tutup ayağa kalktı.Mr.Ban bize gözlüklerinin üstünden bakıyordu.
    ''Sinek vardı Mr.Ban.''dedim gülümseyerek.O da bana karşı gülümseyerek kitabını tekrar okumaya kovuldu.Birlikte tekrar sandalyelerimize oturduk.Yan sıradaki Lisa bana bir garip bakıyordu.Nefretle.
    ''Hayatım falan diyince boynuma falan atlıyorsun demek!''dedi Edward.Hala gülüyordu.Kızardım
    ''Sus.''dedim utangaç bir tavırla.
    ''Hayatım,aşkım,herşeyim,birtanem,tek aşkım,vazgeçilmezim,sakarım,dünya güzelim.''dedi Edward.Ah, dediği sözler beni derinden etkilemişti gene!Ama bu sefer üstüne atlayamazdım.
    ''Yapma''diyebildim ve sonra Lisa Edward'ın yanında bitti.
    ''Edward,gezi boyunca birlikte takılalım mı?''dedi Edward'ın gözlerinin içne baka baka.Bu kızı şimd öldürebilirdim!Pislik ,aşağılık havalı yastık!!!
    ''Ah,Lisa bana değil Bella'ya sormalısın.''dedi Edward.Lisa bana baktı.Aferin Edward'ıma Lisa'yı ban pas etmişti.
    ''Im...Üzgünüm Edward beni davet etti ve ben de kabul ettim.''
    Lisa kızgın kızgın yerine oturdu ve gelen Mike'ın teklifini reddetti.
    Bir kaç dakika sonra teneffüs zili çaldı ve Edward ile sınıftan çıktık.

Edward Cullen
    Edward Cullen
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj  Edward Cullen Perş. Tem. 30, 2009 11:03 pm

6.Bölüm (Edward) 1.Part/2.Part

Bir kaç dakika sonra teneffüs zili çaldı ve Bella ile sınıftan çıktık.Kantinde boş bir masaya oturduk.O yemek yerken ben de onun düşüncelerine yoğunlaştım.
    ''Acaba Edward'lan ayrılsak ne olur?'' diye düşünüyordu.Bu ne şaçmalıktı böyle?Benle ayrılmayı mı düşünüyordu.İstemsiz bir şekilde kırıldım.Cevabı öğrenmek istiyorsa verebilirdim!İstediği zaman!Hatta şimdi!
    ''Bella ben senden ayrılmak istiyorum.''dedim ona doğru dönerek.Ağzındaki elmayı çiğmeyi bırakıp bana döndü.Gözleri inanmaz gibi bakıyordu.
    ''Ne?''dedi.Sesi acı çekermiş gibi gelmişti.Düşüncelerini tekrar diledim ama sadece çığlıklar vardı.Ağlayışlar ve çığlıklar.Ama bunu sürdürecektim.Sonuna kadar!Benle ayrılmanın nasıl birşey olduğunu öğrensin merak ediyorsa.
    ''Ben senden ayrılmak istiyorum.Çünkü ben sana layık değilim.''dedim.Aslında bu doğruydu.
    Ben iğrenç,can alan acınası bir varlık olan vampirlerden biriydim.Onun gibi saf birini nasıl kullanabilirdim ki?Yutkundu zorlukla ve güldü.
    ''Saçmalama''dedi.Sesi yalvarır gibi çıkmıştı.Titrek bir ses.
    ''Sana layık değilim.Sen çok güzelsin,özelsin.''
    ''Of Edward!Ayrılmayacağım işte.Ben ayrılmıyorum.Ayrılmak için beni öldürmelisin.''dedi.Gözlerinden yaşlar akıyordu.Onu öldüreceğimi mi düşünüyordu şimdi?
    Düşüncelerini dinledim.
    ''Eğer hiçbir şey demez ya da olumsuz biryanıt verirse yemin ederim kendimi öldüreceğim!!!''diye düşündü ve masadan kalkıp koşmaya başladı.Ağlıyarak.

Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Ptsi Ağus. 03, 2009 12:48 pm

7.Bölüm.:Emma

(Bella)

Ağlayarak koşmaya başladım.Ne önüme ne de arkama bakmadan kapıya doğru koştum.Ne olduğunu anlamadan birinin üstüne düştüm.Kız çok güzeldi.Benim gibi gözleri vardı.Çikolata kahvesi.
    Kendimi toparlayıp kızın üstünden kalktım ve kalkmasına yardım ettim.
    ''Neden kaçıyodun söylesene''dedi.
    ''Benden''dedi Edward.Yanıma ne ara gelmişti?
    ''Kaçılcak cinstenmişsin zaten''dedi Edward'a bakarak.Sesli bir şekilde güldüm.
    ''Ben Emma.Ama bana Emm diyebilirsiniz.''
    ''Ben de Bella.'' Elimi uzattım ve tokalaştık.
    ''Bu aşırı çekici herifin adı neymiş?''dedi bana dönerek.Bi dakka ya ?Bu kız Edward'a alttan alttan asılmışmıydı?Yüzüm biraz düştü.O bunu fark etmiş gibiydi.
    ''Ay pardon Bella ya.Senin de onu sevdiğini bilmiyordum.Özür.''
    ''Hayır Edward'ı sevmiyorum.''
    ''Sevenler var galiba?''dedi ve kafasıyla bir yeri işaret etti.Dönüp oraya baktım.Lisa , diğer kızlar ve en önemlisi Serena masaya oturmuş,Edward'a yiyecekmiş bakıyorlardı.
    Serena birden gözlerini Emma'nın arkasındaki kapıya kaydırdı.Bir kaç saniye sonra Rosalie
    kapıdan içeri girdi.Rosalie bana gülümseyerek yanımızdan geçip gitti.Tekrar Emma'ya yoğunlaştım.
    ''Yanlış anlamayın.Tabii sizin aşk,sevgi problemleriniz,gençlik kavgalarınız önemli de ben bu kıç kadar okul da nerden kayıt yaptıracağım?''dedi gülerek.'Kıç' kelimesi gülümseyememe neden oldu.
    ''Gel gidelim.''dedim ve koluna giderek müdürün yanına götürdüm.O içeri girdikten sonra onu bekledim.Çok geçmemişti ki dışarı elinde kağıtlarla çıktı.
    ''Bu okul gibi müdürünüz de gay heralde.''dedi.Güldük.
    ''İlk dersin ne?''
    ''Trigonometri.''dedi somurtarak.
    ''Benim de .''
    ''Birlikte otururuz o zaman kızım?''dedi bana bakarak.
    ''Ben de isterdim ama Edward'ı Serene'ya kaptırmamak için Edward'la oturmam lazım.''
    ''Sevmiyorum demiştin galiba?''dedi anlamaz gibi bakarak.
    ''Yani...''
    ''Imm...Anlamak zor.Tamam ben de o korktuğun Serny'le otururum.''
    Serena'ya Serny demesi komikti.Bu kızı sevmiştim.Birlikte Trigonometri sınıfına yürüdük.
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Ptsi Ağus. 03, 2009 5:41 pm

8.Bölüm:GERÇEKTEN Mİ?

(Bella)

Serena'ya Serny demesi komikti.Bu kızı sevmiştim.Birlikte Trigonometri sınıfına yürüdük.
    Birlikte sınıfa girdik.Mike bir bana bir de Emma 'ya bakıyordu.
    ''Göz kayması yavşak adamlarda olur zaten.Merak etme tedvisi var.''dedi Mike dönerek.Ben de dahil herkes güldü.Edward'ın yanı boştu ama karşısında duran Rosalie'leyle konuşuyordu.
    Emma beni dürttü.
    ''Senin işin zor.''
    ''Hayır , o Rosalie bizim arkadaşımız.''
    ''Edward'dan içten içe aşık benden söylemesi.''dedi ve benden önce yerine oturdu.Olduğum yerde çakılıp kaldım.Rosalie'nin gözlerine baktım.En içlerine.Hatta hiç görünmeyen içine.Gerçekten Edward'a bakınca gözlerinin içleri gülüyordu.Yutkunarak Edward'la masamıza doğru gittim.Doğru demek gerekirse dizlerim titriyordu.Yeni bir düşman istemiyordum hem de Rosalie gibi birini.Zorlukla sandalyeme oturdum.Kafam çok karışıktı.Tek düşünebildiğim bir şey yoktu.
    ''Bella iyi misin?''Edward'a döndüm.
    ''İyiyim.''
    ''Özür dilerim.Seni kırdıysam yani.''dedi.
    ''Önemli değil.''Öğretmen sınıfa girdi.Gerçekten durumum kötüydü.Öğretmen gelir gelmez ondan izin alıp sınıftan dışarı çıktım.Kapıdan çıkarken iyice fenalaştım.Sanki kanım damarlarımdan akıyordu.Birden ayaklarım yerden kesildi.Kafam soğuk birşeye değiyordu.
    Gözlerimi açtım.En azından açıcak gücüm vardı.
    ''Edward''diye fısıldadım.
    ''Burdayım.''
    Sonra gözlerim kapandı.Uyuyor gibiydim.Bana ne olmuştu böyle?Gözlerimi açtım.İyi gibiydim.Gene soğuk bir şey üstünde yatıyordum.Kafamı hafifçe kaldırıp etrafa bakındım.Göğsünde yattığım Edward'tı.Elleri belime dolanmıştı.Benim ellerim de onun göğsüne dolanmıştı.Gözleri kapalıydı.Burası benim odamdı.İyi de buraya nasıl gelmiştik?
    Kimin umrundaydı ki?Onu uzanıp öpmek istedim ama belimde olan elleri beni engelliyordu.
    ''Hiç uslu durmuyorsun.''dedi Edward.Konuşmuştu ama ne eli geri çekilmişti, ne de gözlerini açmıştı.
    ''Ellerini çekermisin?''dedim dediklerini umursamadan.Ellerini belimden çekti ve başının altına koydu.Ellerimi üstünden çektim ve ben onun üstüne çıktım.Tutkuyla dudaklarını öpmeye başladım.Sanki ona zorla yapıyordum!Sadece geçiştirmek için öpüyordu ve bu beni kırıyordu.Dudaklarımı dudaklarından çektim.
    ''Edward beni kırıyorsun.''Sonunda gözlerini açtı.
    ''Benim sana bunları yapmam gerekmiyormuydu?''
    ''Benden daha mı iyisini yapacağını düşünüyorsun?''dedim ve dalga geçercesine güldüm.
    İnanılmaz bir şekilde yer değiştirmiştik.Ben artık yatakta uzanıyordum ve Edward benim üzerimdeydi.Boynunu eğip boynumu öpmeye başladı.Tamam, artık kabul ederim.Edward benden daha azdırıcı öpüyordu ve buna dayınalamazdı.
    ''Edward kes şunu.Tam-tamam.''dedim yalvararak.Boynumu öpmeye kesti ama hala kafası boynumdan çıkmamıştı.
    ''Sen beni ateşledin.''
    ''Edward sonra yarıda kesiyosun ama''
    ''Seks beklemiyorsun heralde!''
    ''Niye olmasın ki?''
    ''İstiyosan olur tabii.''
    ''Gerçekten mi?''
    ''Evet.Canın yanacak ama...''
    ''Boş ver .''
    ''Peki.''dedi ve tekrar beni öpmeye başladı.
    GiR_DaP
    GiR_DaP
    Admin
    Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 35

Mesaj  GiR_DaP Perş. Ağus. 13, 2009 1:46 pm

Taşındı!

Taşınma sebebi sitede yeni katagori açılması

Admin:GiR_DaP--Kristen Steward

Forum Saati Salı Eyl. 24, 2024 3:16 pm