BerenSaat Twilight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BerenSaat Twilight

Beren Saat ve Alacakaranlık Fan

5 posters

[Senaryo]Aşk-I Memnu

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 126

[Senaryo]Aşk-I Memnu Empty [Senaryo]Aşk-I Memnu

Mesaj  Kristen Stewart C.tesi Tem. 25, 2009 6:38 pm

Bu başlık ecem_su ve robert_edward moderatörlerine aittir.

Keyifli paylaşımlar...! Wink
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

[Senaryo]Aşk-I Memnu Empty Geri: [Senaryo]Aşk-I Memnu

Mesaj  Alice Cullen C.tesi Tem. 25, 2009 9:03 pm

Karakter Tanıtımı

İzin Alınan Admin:
    Beren Saat

Bihter Yöreoğlu:

[Senaryo]Aşk-I Memnu 49a300592f8202dc2eda3fa69f5dea2f09ecb827m

Peyker Yöreoğlu:

[Senaryo]Aşk-I Memnu Fahriye_evcen4

Deniz Yöreoğlu:

[Senaryo]Aşk-I Memnu 20081217_kstew_250x250

Behlül Haznedar :

[Senaryo]Aşk-I Memnu Chad-Michael-Murray

Adnan Ziyagil:

[Senaryo]Aşk-I Memnu Orlando_bloom1

Nihal Ziyagil:

[Senaryo]Aşk-I Memnu 55000hazalkaya02ho4

Bülent Ziyagil:

[Senaryo]Aşk-I Memnu 49aacf8f1fe711d45de0e515a8333c05df1bc861m

Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

Erkek Mesaj Sayısı : 95

[Senaryo]Aşk-I Memnu Empty Kahramanlar

Mesaj  Robert Pattinson C.tesi Tem. 25, 2009 9:50 pm

BİHTER YÖREOĞLU:
    22 Yaşında İstanbul Ünüversitesi Konservatuar ını bitirmiştir.Şuanda mankenlik yapıyordur.26yaşında ve 19 yaşında 2 tane kız kardeşi vardır.Anneleri ve babaları vefat etmiştir ama onlar ayakta kalmayı başarmışlardır.Güzelliğine düşkün bir kadındır.İşleri çok yoğundur ama çok iyi para kazanıyordur

PEYKER YÖREOĞLU:
    26 Yaşında,İstanbul Teknik Ünüversitesi Kimya bölümünü bitirmiştir.Sonra şirkette çalışmak isteğinde Boğaziçi Ünüversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir.Şuanda şirkette Genel müdürlük yapmaktadır.Behlül Ziyagille 2 senedir çıkıyorlardır.

DENİZ YÖREOĞLU:
    19 Yaşında İstanbul Ünüversitesi TIP bölümünde 2.sınıfta okumaktadır.Ablası Bihter onunda kendisi gibi manken olması için çok ısrar etmiştir.Ama o doktor olmak istemektedir.Önce eğitimim dediği için erkek arkadaşı yoktur.

BEHLÜL ZİYAGİL:
    24 Yaşında,Kültür Ünüversitesi İşletme 2.sınıf öğrecisidir.2senedir 3.sınafa geçememiştir.Seks i çok sever.Ama çıktığı kız olan Peyker ahlaklı bir kız olduğu için onunla şuana kadar hiç yatmamıştır.Kardeşi yoktu 4 kuzendirler.

ADNAN ZİYAGİL:
    26 Yaşında.Boğaziçi Ünüversitesi Ekonomi,Sonrada Oxford Ünüverisitesi Siyaset Bilimleri bölümünü bitirmiştir.Şuanda Ziyagil Holdinginin onur başkanıdır.Yöreoğullarının ortanca kızı Bihterden hoşlanmaktadır.

NİHAL ZİYAGİL:
    18 yaşında.Saint Boint Fransız lisesinde 5.sınıfta okumaktadır.İçine kapanık ince zekalı bir kızdır.Ayrıca çok çalışkandır.O da kuzeni Adnan gibi Oxford Ünüverisitesinde Siyaset Bilimi okumak istemektedir.

BÜLENT ZİYAGİL:
    12 Yaşında,MEV Basınköy İlköğretim okulunda 6.sınıfa gitmektedir.Nihal'in kardeşi.Onun tek hayali Behlül gibi hovarda ve yakışıklı bir delikanlı olmaktır.Zamanının çoğunu behlülle geçirmektedir.
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Robert Pattinson C.tesi Tem. 25, 2009 10:07 pm

1.BÖLÜM:YETER

Off , çok geç kalmıştım.Saat sabah 8 olmuştu bile.Bu gün 3 tane defilem vardı.Hemen hazırlanıp aşağı inmem lazımdı.Son hızla hazırlanıp aşağıya indim.Deniz'in dersi bu gün saat 2'de olduğu için o saat 10'da kalkacaktı.Peyker ise çoktan gitmişti.Bir ben kalmıştım yani.Bende hemen kepek ekmekle küçük bir tost yaptım ve buzdolabından light sütümü çıkardım.Aceleyle atıştırmaya başladım.15 dk sonra kapıdaydım.Şöför arabamı getirmişti bile.1 saat sonra defilenin olacağı yerdeydim.Allahtan geç kalmamıştım.Hemen içeri girdim ve hazırlandım.Üst üste 2 kere prova yaptıktan sonra defileye çıktık.Defileler bittiğinde saat gecenin 9'u olmuştu.Şöför hala beni bekliyordu.Merdivenleri indim vearabanın yanına geldim.Kapıyı o açtı ki arkadan 'Bihter?' diye bir ses geldi.Bu sesin kime ait olduğu anlamıştım.Behlül'dü.
    ''Selam.Bihter nasılsın?''Kaç gündür beni takip ediyordu!
    ''İyiyim.'' dedim soğuk bir sesle.
    ''Bir yemek yer misin benimle?''
    ''Tabiki de , hayır!Behlül yeter artık ,yeter! Benim peşimi bırak!Anladın mı?Sen kız kardeşimin sevgilisisin.Beni yemeğe çıkaracığına onu çıkar!''
    ''Ama--''Sözünü tamamlayamadan arabanın kapısını hızlıca çarptım ve ordan uzaklaştık.
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart C.tesi Tem. 25, 2009 11:15 pm

2.Bölüm:Bu Gece Hiç Bitmeyecek mi?

''Ama--''Sözünü tamamlayamadan arabanın kapısını hızlıca çarptım ve ordan uzaklaştık.Çok geçmeden eve ulamıştık.Eve girince sıcak bir duş alıp mavi açıkça olan elbisemi giyip salona indim.Peyker salonda değildi.Deniz ise özel günler için giydiği kırmızı elbiseyi giymişti.
    ''Ne oluyor?''diye sordum.Deniz bana hayranlıkla baktı.
    ''Waow ,gerçekten göz kamaştırıcısın.''Gülümsedi.
    ''Tamam,ben öylesine giyindim.Peki ya sen?''
    ''Imm Behlül enişte bizi yemeğe çıkarakcakmış.Şu yakışıklı Adnan da olacakmış.''Gözlerimi devirdim.
    ''Ben gelmiyorum.''
    ''Evet, geliyorsun.''diye cevap verdi Peyker arkamdan.
    ''Ve Bihter bana haksızlık etmişsin.Bu kadar güzel olmaya hakkın yok.''diye ekledi ve Deniz'in yanına gitti.O kadar da özel giyinmemişti Peyker.İş kıyafetleriydi adeta.
    ''Bir tek ben fazla özenmişim galiba.Üstümü değiştirmeye gitmeliyim.''dedim ve merdivenlere gitmeye başladım.Merdiven'e basacaktım ki zil çaldı.Ne şans ama!
    ''Bihter, üzerini değiştirme gel!''diye bağırdı Peyker kapının yanından.Of'lyarak kapının oraya gitmeye başladım.Tanrıya şükür Behlül ve Adnan'ın arkası dönüktü.Beni ilk Bülent gördü.
    ''Vay!Benim eşim Bihter'dir.''Gülümsedim.Adnan ve Behlül bana doğru döndü.Onların aç bir etçil hayvanın eti görmüş gibi bakmasını görmemek için yere baktım.
    ''Ben en iyisi baldızıma eşlik edeyim de onu küçük kurtlar kapmasın.''diye güldü Behlül.
    ''Bence de aşkım.''diye onayladı onu Peyker.Hiç birşeyden haberi yoktu!Neden bu kadar saftı!
    ''Yoo, ben tek iyiyim.''diye karşılık verdim onlara.
    ''Hayır,Bihter.Lütfen.''Behlül'ün sesi çok yakından gelmişti.Yanımdaydı.
    ''O zaman bana Adnan eşlik edecek.''diyerek Adnan'ın koluna girdi Peyker.Dışarı çıktılar.
    ''En güzel kız benim o zaman''dedi Bülent Deniz'e sırıtarak.Deniz de gülümsedi ve Bülent'in elini tutarak Peykerler gibi dışarı çıktılar.Behlül kolunu uzattı ve istemeyerek kolunu tuttum.
    ''Çok güzelsin her zamanki gibi.''
    ''Peykerle yatamadın benle mi yatmaya çalışıyorsun?''dedim sertçe.
    ''Komiksin Bihter.''
    ''Sen de yapışkan sülüğün tekisin.''
    ''Seni bu yüzden seviyorum.''Dışarı çıktık ve arabaya doğru yürümeye başladık.
    ''Senle yatacağımı mı düşünüyorsun salak!''
    ''Seni seviyorum.Yatmanı istediğim falan yok.Yarın başbaşa yemek teklifi kabul etmezsen,Deniz'i davet ederim.Ve biliyorsun o genç bir kız.''Tam cevap verecekken arabanın kapısını açtı.Peyker'in yanına hırsla oturdum.3 kadın arkada oturuyorduk.Behlül'ün sürekli aynadan beni incelemesinden tam patlayacakken şık bir yerde durduk.Gece hiç bitmeyecek gibiydi.Yüzlerce kez Peyker'in ısrarıyla Behlül'le dans etmiştim.Ne eziyet ama!Ama o bundan çok mutlu gibiydi.Danslardan sonra herkes gibi bende içki içiyordum ve galiba herkesden çok kaçırmıştım içkiyi.Bülent'le Adnan eve gitmişlerdi.Behlül ise bizde kalmıştı.Her önleme karşı kapıyı kilitledim ve kendimi yatağa attım.Yarın prova ve defilemizin olmaması mucize gibi birşeydi.
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

[Senaryo]Aşk-I Memnu Empty ....

Mesaj  Robert Pattinson C.tesi Tem. 25, 2009 11:22 pm

Çok güzel olmuş canım

Eline sağlık

Bihterin her önleme karşı kapıyı kitlemesine koptum ya xD

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart C.tesi Tem. 25, 2009 11:28 pm

Sağol canım benim Wink
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Robert Pattinson C.tesi Tem. 25, 2009 11:34 pm

3.Bölüm:Sapık.

Sabah uyandığımda sabah saat ondu.Aşağı indim .Etrafta kimse yoktu.Herlade herkes gitmiş diye düşündüm.Fakat yanıldım.Behlül hala evdeydi beni görünce birde gözleri kamaştı.
    ''Bihter'cim günaydın canım''
    ''Sana da''dedim soğuk bir ses tonuyla.Tam odama çıkmaya hazırlanırken Behlül beni kolumdan tuttu ve dudaklarımı dudaklalarına yapıştırdı.Nasıl bir şey dibu böyle?Kollarımla onu ittirdim.Hemen merdivenlere yöneldim.Merdivenleri 2 şer 2 şer koşmaya başladım ve o hala benim peşimdeydi.Hemen odama girdim tam kapıyı kilitlicekken içeri girdi.Kolumdan tutup tekrar beni ona döndür ve öpmeye başladı.Dudaklarımdan boynuma kaydı.
    ''Bırak!''diye bağırıp onu kapıdan dışarı attım ve kapıyı kilitledim.
    ''Git burdan Behlül ve bi daha da gelme.''
    ''Seni seviyorum! Bihter anlamıyor musun?''
    ''Hayır!Anlamıyorum!Kız kardeşimi sev!''
    10-15 dakika sonra Behlül'ün arabasının sesini duydum.Nihayet gitmişti.
    Hemen gözlerimden akan iki yaşı sildim ve spor salonuna gitmek için hazırlandım.15 dakika sonra bahçedeydim.Şöför arabayı hazırlamıştı.
    ''Sen bırak.Ben gideceğim bugün''
    ''Peki efendim''dedi ve anahtarları bana verdi.Sinirli bir şekilde araba kullanmaya başlamıştım.Hızım 150 oldu bir anda.Ne yaptığımı fark ettim ve hemen hızımı 60 a düşürdüm. Kısa bir süre sonra spor salonundaydım.Hazırlandım ve yüzmek için havuzun oraya gittim ki kimi göreyim?Behlül'ün abisi Adnan Ziyagil.Onu görünce olanları hatırladım.Ben düşünürken çoktan yanıma gelişti bile.
    ''Merhaba Bihtercim nasılsın?''
    ''İyiyim, Adnan bey siz?''
    ''Bey mi?Ne kadar soğuk bir laf.''Gülümsedi.
    ''Evet...''dedim yumuşak bir ses tonuyla.
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Paz Tem. 26, 2009 11:19 am

4.Bölüm:Teklif

''Bey mi?Ne kadar soğuk bir laf.''Gülümsedi.
    ''Evet...''dedim yumuşak bir ses tonuyla.
    ''Biz de Behlül'le spora geldik.Sen ne yapıyorsun?''Behlül lafını duyunca irkildim.
    ''Im güzel neyse güle güle.''Yanından geçip gitmeye başladım.
    ''Bihter?''Arkamı dünüp ona baktım.
    ''Şey ben bir şey sormak istiyorum?''
    ''Tabii...Sor.''
    ''Şey..Biliyorum çok ani ve saçma olacak ama...''
    ''Evet?''
    ''Benimle evlenir misin?''Ne?!
    ''Hayır''diye bağırdı arkasından Behlül.Adnan arkasına döndü.
    ''Sanane Behlül?''İşte elime koz geçmişti.
    ''Evet.''İkisi aynı anda bana doğru döndü.
    ''Gerçekten mi?''diye sordu Adnan şaşkın bir şekilde.
    ''Evet,evlenirim.''diye cevap verdim.Behlül yumruklarını sıktı.Adnan yanıma gelip bana sarıldı ve ben de ona sarıldım.Behlül bana kızgın kızgın baktı.Gülümseyerek tek kaşımı kaldırdım.Gözlerinin dernlerinde en korktuğum üç şey vardı:Hırs,Tutku,Rekabet.

Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Paz Tem. 26, 2009 3:41 pm

5.Bölüm:ÖPÜŞME

Gözlerinin dernlerinde en korktuğum üç şey vardı:Hırs,Tutku,Rekabet.Geri çekildi ve bana baktı Adnan.
    ''Şey, ben şimdi şirkete gidecektim.Eve gidersen Behlül seni bırakır.''
    ''Yoo ben giderim.''
    ''Hayır olmaz.Behlül bırakır mısın?''diye sordu ona dönmeden.
    ''Evet.''diyerek gülümsedi Behlül.
    ''Ama ben biraz daha kalacaktım.''
    ''Ben beklerim.''dedi Behlül gülerek.Hiç peşimi bırakmayacaktı.
    ''Güzel ben gidiyorum, aşkım.''diyerek yanağımı öptü Adnan ve gitti.Bana ilk kez 'aşkım' demişti.Bugün ilkler oluyordu sanki.Bir kaç dakika onra tamamen gitmişti.Behlül'ün bir şey yapmaması için havuza atladım ve karşı tarfa yüzmeye başladım.Karşıya gelince Behlül çömelmiş olarak karşımdaydı.
    ''Ne var?''dedim sertçe.
    ''Kuzenimle benim yüzümden evleniyorsun ha?''
    ''Onu seviyorum.Senin yüzünden değil.Kendini fazla önemseme salak.''Güldü.
    ''Aynı evdeyiz.''dedi sırıtarak.
    ''Evet, benim onla yatmamı izliyebilirsin.''Güldüm ve o da aşırı sinirlendi.Tekrar dalıp geldiğim yere yüzmeye başladım.Sudan bir başka dalış sesi geldi.Karşıya ulaştığımda hazun ortasında bulunan basamak gibi olan mermerin üstüne çıktım.Ortalıkta Behlül yok gibiydi.Birden önümden Behlül çıktı.Tam karşımdaydı.Herşeyimiz çok yakındı.Kafamı iyice havuzun mermerine dayadım.Elleriyle başımı dayadığım mermeri tuttu.Kafalarımız çok yakındı.
    ''Sana şu anda istediğim şeyi yapabilirim ama sen bana kendi isteğinle yapacaksın.''dedi fısıldayarak.Güldüm.Kafamı yakınlaştırdım.Dudaklarımız arasında 1-2cm vardı.
    ''Seni öpeceğimi mi sanıyorsun?''
    ''Evet.''
    ''Öpmek istesem bile öpmem.Ablamı aldatmam.''
    ''Tamam ben öpmeliyim ozaman.''
    ''Hayır.Öpmemelisin, ablamı aldatmamalısın.''Hala dudaklarım ona çok yakındı.
    ''Aldatmak mı?Ben onla evli değilim.Ama senle evlenebiliriz.''
    ''Ah, bir gün de iki evlilik teklifi.Çok popülerim.''
    ''Evet mi yani?''
    ''İki evlilik yapamam.Ayrıca sana da güvenmiyorum.''Ani bir haraketle dudaklarıma yapıştı.Başım mermere yavaşça çarptı.O beni öpüyordu ama benim de ondan yana kalır tarafım yoktu.
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Robert Pattinson Ptsi Tem. 27, 2009 1:23 pm

6.BÖLÜM:NE YAPIYORUM BEN

Evet,ondan yana kalır tarafım yoktu.Bir anda hemen Behlülün dudaklarından ayrıldım ve daldım çıkacağım yere geldiğimde Behlül beni bekliyordu orada.Hemen çıktım ve giyindim.Behlül beni arabada bekliyordu
    ''Hoşgeldiniz Matmazel''
    ''Hoşbulduk ''dedim soğuk bir ses tonuyla
    Arabada hiç konuşmadık eve geldiğimizde Behlüle 'Güle güle' diyecekken Behlül tıpkı havuzda ki gibi dudaklarıma yapıştı ama bu sefer daha da tutkuluydu ve bu sefer hiç kaçmaya niyetim yoktu.Aksine bende onu öpmeye ve ona sarılmaya başladım.Nasıl gittiğimizi bilmiyorum ama bir anda odamda yataktaydık.Bu sefer onu odadan kovmaya hiç ama hiç niyetim yoktu.Öle bir kendimden geçmişim ki uyandığımda Behlül'ün kaslı kolları altındaydım.Daha kendime gelememişken Behlül yine dudaklarıma yapıştı ve bende ona sarıldım.15-20 dakika sonra kalktık.
    ''Az önce ateşe elimi uzattım şuanda yanıyorum ama canım acımıyor.Seni seviyorum Bihter seni çok seviyorum....''
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Ptsi Tem. 27, 2009 5:30 pm

5.Bölüm:İŞ

''Az önce ateşe elimi uzattım şuanda yanıyorum ama canım acımıyor.Seni seviyorum Bihter seni çok seviyorum....''Bu sözlerden çok etkilendim ama belli etmedim.Telefonum çalmaya başladı.Kim olduğuna bakmada telefonu açtım.
    ''Efendim?''
    ''Bihter,ben Mustafa canım.''
    ''Bugün prova yok sanıyodum,hocam?''
    ''Hayır canım yok yok da...Yarın ilk uçakla Defne ve sen Los Angelas'a gidiyorsunuz.''
    ''Defile mi var?''
    ''Evet, hem de çok önemli bir defile.''
    ''Benim öneden haberim yoktu ki hocam?''
    ''Biliyorum Bihter.Yeni çıktı zaten.Hemen arıyım dedim.''
    ''Yarın kaçta peki uçak?''
    ''Sabah 6da.Eve sizi almaya gelecek olan araba ise 5.30 da.Orada öğle 12 de olursunuz.''
    ''Peki.Ama çok ani oldu.''
    ''Parası güzel ama 500.000$''
    ''Benim içn önemsiz bu miktar.''Mustaf hoca güldü.
    ''1 saatlik alışveriş ha?''Bu sefer ben güldüm.
    ''Evet.''
    ''Neyse canım yarın size başarılar defile gece 8 de.''
    ''Tamam.Güle güle.''Telefonu kapadım ve arkamı döndüm.Behlül bana meraklı meraklı bakıyordu.
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Ptsi Tem. 27, 2009 5:58 pm

Defne:

[Senaryo]Aşk-I Memnu Berraktuzunagac

Bihter'in manken arkadaşı.Birbilerinin sırdaşları ve en iyi arkadaşları.
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Ptsi Tem. 27, 2009 9:05 pm

8.Bölüm:DEFNE

Telefonu kapadım ve arkamı döndüm.Behlül bana meraklı meraklı bakıyordu.Ona cevap verecekken telefon tekrar çalmaya başladı.Arayan Defne'ydi.Telefonu açıp kulağıma dayadım.Konuşurken bi yandan da çantamı hazırlamaya başladım.
    ''Bebeğim ya defilemiz varmış?''diye sordu sıkıntıyla Defne.Her zaman bana böyle iyi davranıyordu.Arkadaşların birtanesiydi o.
    ''Evet , aşkım.Defilemiz varmış.''
    ''Ya Musti bana şey dedi...Bir tek sen ve ben varmışız?''
    ''Benim bundan haberim yoktu ki?''
    ''İşte birlikte çıkcakmışız her seferinde...Mayo defilesiymiş.''Mayo defileleri...Tanrım!
    ''Bugün bize gel.Burdan gideriz?''
    ''Uff bilmem ki canım ya.''
    ''Hadi hadi gel seni de özledim.''
    ''Tamam geliyorum bebeğim.''Güldüm.Telefonu kapadım ve çantayı doldurmaya devam ettim.Bittikten sonra çantayı odamın kapısının yanına bıraktım.Behlül'ü umursamayarak odadan çıktım ve salona indim.Deniz TV izliyordu.Yanına oturdum ve sarıldım.
    ''Abla sen nerelerdeydin?''dedi bana dönerek.
    ''Hiç..Ama yarın benim defilem var LA da.''dedim ve hemen Deniz somurttu.
    ''Of hem de yarın!Kaç da uçak?Kimler geliyor?''
    ''Defne ben sadece.05.30 gitcez.Uçak 06.00 da.''
    ''Offf''
    ''Tamam ,Deniz bu kadar üzülme canım benim.''
    ''Niye mankensin ki?''Güldüm.
    ''Çünkü ben sizden daha seksi ve güzelim.Sizin gibi güzelliğimi seksiliğimi masalarda
    harcayamam.''Kızgın bir şekilde bana döndü.
    ''Şakaydı.''dedim ve oda gülümsedi.
    ''Tabii sizden seksi ve güzel olduğum değil.''Güldüm o da kızgnlıkla TV'yi izlemeye devm etti.
    ''Ben sana diyorum.Benim kadar olmasa da sen de seksisin.Ama sen masalarda harcayacaksın!''
    ''Of,abla.''
    ''Ofla dur zaten sen.''
    ''Üf''
    ''Üfle şimdi de.''
    ''Aaaa''
    ''Aaadnan''Güldü ve ben de ona eşlik ettim.
    ''Hoş çocuk ama di mi?''
    ''Kim?''Anlamamazlıktan geldim.
    ''Aaadnan.''Güldüm.
    ''Eh işte.''
    ''Bbbehlül nasıl sence?''
    ''O Peyker'in sevgilisi.Ona sor.''
    ''Uff''
    ''Ay yeter Deniz ama Of Uf Üf ...Ne bu böyle?''
    ''Tamam.''
    Birkaç dakika sonra TV'nin sesinden başka bir ses,zil çaldı.Ardından içeri Defne girdi.
    ''Ah benim doktorum da burdaymış!''dedi gülümseyerek.Deniz ayağa kalktı ve birbirlerine sarıldılar.
    ''Bihter'im de burda.Her zamanki gibi doğru adamı bekler halde?''
    ''Yok ya.''diye güldüm ve ben de ayağa kalkıp ona sarıldım.

Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

[Senaryo]Aşk-I Memnu Empty ...

Mesaj  Robert Pattinson Ptsi Tem. 27, 2009 9:22 pm

9.BÖLÜM:BEHLÜL MÜ O ?

Ayağa kalkıp sarıldım ona ee nede olsa 1 senedir görüşemiyorduk.O Pariste 1 yıllığına anlaşma yapmıştı daha 10 gün önce gelmişti görüşmek hiç kısmet olmamıştı
    ''Ay Bihtercim çok özlemişim seni canım benim
    ''Bende seni çok özledimm canım
    ''Hadi odaya geçip dedikodu yapalım
    ''Tamam canım
    Merdivenleri 2 şer 2 şer çıkıp 10 saniye içinde odaya vardık ve hemen yerdeki şiltelere attık kendimizi.
    ''Eee 1 yıldır hayatında biri oldu mu yada birileri ?
    ''Hayır''
    ''Ayy Bihter senin gibi gibi Dünya güzeli olmaya aday bir kıza teklif olmadı mı hiç?''
    ''Aslında oldu''
    ''Ne kim ?''
    ''Evlenme teklifi geldi.Hem de 2 tane.''
    ''Ohaaa kabul ettin mi?Kimler?
    ''Adnan Ziyagil ve Behlül Zİyagil.''
    ''İnanmıyorum,eee Behlül'le Peyker çıkmıyor mu?''
    ''Çıkıyorlar ama bana aslıyor''
    ''Aramızda kalsın ama bu sabah benimle uyudu.''
    ''Neeeeee?''
    ''Ayy bağırma Deniz duyucak''
    ''İnanmıyorum müthiş birşey bu''
    ''Hayır!Ama ben duygularımdan pek emin değilim''
    Öyleydi böyleydi saat akşamın 11 i olmuştu.Artık yatma zamanı gelmişti.Yarın sabah erken kalkalacaktı.Sohbet çok güzeldi ama yatmamız gerekiyordu.
    ''Of bihter oturalım işte''
    ''Oldu canım yarın defilede uyuruz artık''
    ''Off tamam ''
    Bavullarımızı kontrol ettik ve yattık.Kakltığımızda saat 5 ti kahvaltımızı ettik herkes ile vedalaştık ve yola çıktık.Uzun ve yorucu bir uçuşun ardından Los Angelestaydık.Buraya defileye ilk defa geliyordum. Etrafa bakarken kimi göreyim?Behlül mü o ....?
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Çarş. Tem. 29, 2009 11:18 am

Bora Jeans:

[Senaryo]Aşk-I Memnu N1175281030_30358265_6244343

Yarı türk yarı amerikan.Annesi ingiliz,babası türk.Türkiye doğumlu ama amerikada büyümüş.En ünlü erkek modellerden.Bihter'den çok hoşlanıyor.
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Çarş. Tem. 29, 2009 11:31 am

10.BÖLÜM:Karizma

Behlül mü o ....?Ah, hayır!Şaçmalıyor olmalıyım...!Defne beni dürttü.
    ''Noluyo kız?''Ona doğru dönüp gülümsedim.
    ''Bir şey yok.''
    ''Seni biriyle tanıştırmamı ister misin?''
    ''Kimmiş?''
    ''Çocuk sana aşık resmen!Hem de ünlü bir erkek manken.''diye söylendi heyecanlı heyecanlı.
    ''Bana aşık olmayan yok ki!''diye isyan ettim.Güldü.
    ''Ama tahmin et kim?!''
    ''Kimmiş bu?''
    ''Bora Jeans''Hiç de umrum değildi yani!
    ''Ay öff...''
    ''Beğenemedin mi hanımefendi?''
    ''Beğenemedim.''
    ''Ama Behlül gibi salak birini beğeniyorsun!''Omzuna küçük bir yumruk attım.
    ''Beğendiğimi kim söyledi?!''
    ''Çocuk manken !''
    ''Türk manken!''
    ''Ama yarı türk yarı amerikan.''Ah, işte bunu bilmiyordum.
    ''....''Cevap vermedim.
    ''Kızlar ona aşık...Ama o senden hoşlanıyormuş.''dedi Defne gülerek.Ben de gülümsedim.
    ''Aslında yakışıklı çocuk ya...''
    ''Bugün randevuya ne dersin?''Hemen bugün mü?Vay canına!
    ''Ay ne desem...Olur.''Gülümsedi ve telefonunu çıkartıp birini aradı.
    ''Bora, starbucks bizim otelin karşısındaki.''diyip hemen telefonu kapadı.Otele gidince beni kendi elleriyle süsledi püsledi...Defne gerçekten biraz değil çok abartmış gibiydi.Sanki evlenmeye gidiyordum.Hazırlandıktan sonra otelin karşısındaki Starbucks'a gidip beklemeye başladık.Defne nerden tanıyordu bu Bora Jeans'i?
    ''Sen nerden tanıyorsun onu?''
    ''Kıskanma ya...Beni değil senden hoşlanıyor.'dedi sırıtarak.Kötü kötü ona baktım.
    ''Nerden?''
    ''Paris'ten.Bak işte geliyor.''Eliyle karşıdan kız sürülerini ittiren korumaların ortasında ilerleyen yakışıklı çocuğu işaret etti.Tanrım !Ray-Ban gözlükleriyle adeta bir karizmaydı !
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Çarş. Tem. 29, 2009 12:40 pm

11.BÖLÜM:Çok Ateşli ve Seksi.

Ray-Ban gözlükleriyle adeta bir karizmaydı!Starbucks'a girince hemen bizi tanıdı ve bize doğru hızlı hızlı gelmeye başladı.Masaya oturduğunda gözlüklerini çıkarıp bana şaşkın şaşkın bakmaya başladı.Dakikalar geçmişti ve hala bana öyle bakıyordu.
    ''Bora''dedi Defne onu uyandırmaya çalışır gibi.
    ''Benimle evlenir mi?'' dedi Bora Defne'ye doğru dönerek.Beni kastediyordu galiba!
    ''Ne?''diye sordu Defne şaşkınlıkla.
    ''Bihter benle evlenir mi?''dedi Bora endişeyle.Şaka olmalıydı herşey.Çocuk zaten yeterince sevimliydi...
    ''Daha konuşmadınız bile''dedi Defne yarı kızarak.Bora bana döndü.Sevimli sevimli gülümsedi.Bense ona anlamamış gibi bakıyordum.
    ''Ben Bora Jeans.Annem ingiliz,babam türk.İkisi de öldü.Erkek mankenim.Amerika,İngiltere,Türkiye,Rusya'yla anlaşmam var.Ayrıca o ülkelerde evim var.Hepsinde de vatandaşlığım var.Benimle evlenirmisin?''dedi gülümseyerek.
    ''Ben de Bihter.Annem ve babam türk.Benim de annem ve babam öldü.Mankenim.Amerika ve türk vatandaşıyım.Ve soruna gelirsek bilmem.''dedim gülümseyerek.
    ''Tabii zamana ihtiyacın vardır.Ama bari sana aldığım bir şeyi takmanı istiyorum.''dedi ve arkasını döndü.
    ''Rock,yüzük.''demesiyle korumalardan biri cebinden bir yüzü kutusu çıkartıp Bora'ya verdi.Tekrar bana doğru döndü.Kutuyu açınca müthiş bir yüzük göründü.Çok ihtişamlı gözüküyordu!Masada duran sağ elimi aldı.Yüzüğü kutudan çıkartıp orta parmağımın yanındaki parmağıma taktı.Ne olduğunu anlamadan ayağa kalktı ve beni dudağımdan öpüp birşey demeden korumalarını alıp buradan gitti.Ne olduğunu tam olarak anlamıştım.O tam benim tipimdi.Ateşli!Dudaklarımı yalayıp Defne'ye döndüm.O da bana bakıyordu.
    ''Çok ateşli ve seksi.''diyebildim sadece.
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Çarş. Tem. 29, 2009 3:51 pm

Bora'nın Fotoları

[Senaryo]Aşk-I Memnu N1115112711_30220888_9130

[Senaryo]Aşk-I Memnu N1115112711_30200113_8115

ecem_su yolladı Wink
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Çarş. Tem. 29, 2009 10:25 pm

Tom Welling:

[Senaryo]Aşk-I Memnu Tom.Welling

Bihter'in amerikada kaldığı sıradaki sevgilisi.O dönem Bihter için Türkçe öğrenmişti.Holding sahibi.

Teşşekürler Dilara'cım. Wink
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Çarş. Tem. 29, 2009 11:02 pm

12.Bölüm:TOM

''Çok ateşli ve seksi.''diyebildim sadece.Şaşkın şaşkın birbirimize bakarken ummadığım bir kişinin sesini duydum.Ya bu bir şakaydı ya da hayal ediyordum bu sesi.
    ''Bihter!''sesin geldiği yöne emin olmayarak döndüm.Tom gülerek bana bakıyordu.
    ''Vay...Benim güzellik buradasın demek?!''diye ekledi Tom.Gerçekten tam bu bir şaka!
    ''Senin burada ne işin var?''dedim.Sesim titremişti.
    ''Ben amerikadayım biliyosun.Sen beni terkedip gittin Türkiye'ne.''Ah...Bunları hatırlamak acı verici.
    ''Ahh...''dedim sadece.
    ''Evlendim deme!''
    ''Ah, hayır saçmalama daha gencim!''Güldü.Biraz önce Bora'nın oturdğu sandalyeye oturdu.
    ''Elindeki ne o zaman ?''Elimdeki yüzüğü işaret etti.
    ''O benim.Evlilik yüzüğü değil Tom.''Gülümsedi.
    ''Beni beklemediğine eminim.''Güldü ve bende ona eşlik ettim.
    ''Hayır.Beklemedim.''
    ''Şu an kimlesin bari?''
    ''Bora Jeans denilebilir.''dedim gülümseyerek.
    ''Woow o küçükle mi? Very Happy
    ''Benim yaşımda Tom.''Dudak büktü.
    ''Hep kendini küçültme hobin olduğunu bilirdim!''diyerek gülmeye başladı.Hep böyleydi!Bir tek sevgilisine duygusal davranırdı.Diğer kişilere kaba ve duygusuzca !
    ''Hiç değişmemişsin aynı küstah kişi!''
    ''Senin için değişmedim B.''Eski yıllara dönmüş olmalıydık.Bana 'B' dediğine göre.Burda okurken birçok kişi bana 'Bihter' diyemezdi ve Tom da 'B'yi çıkarmıştı.Ama tam 'B' değildi.'Doll B''idi.
    ''Old days hmm?''dedim.'Evet' dercesine kafasını salladı.
    ''Bora Jeans nasıl biri?Manken?''
    ''Erkek.Evet manken, benim gibi.''
    ''Ah ben onu kızsanmıştım.İnanmam sen manken misin şimdi!!''Kahkaha attı ve bana gülerek baktı.O kadar komikti ki ben de gülmeye başladım.
    ''Gözlerinin kör olduğunu herkes bilir.Erkek demesem anlamazdın ki...Evet mankenim.''
    ''Seninle sevgili olduktan sonra kör oldum B.''
    Edward Cullen
    Edward Cullen
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj  Edward Cullen Perş. Tem. 30, 2009 12:48 pm

Ay!!!Ne güzel bir senaryo!!!! Surprised Very Happy

Ecem su ve Admin Dilara !!!Sizde e yetenek var böyle ya?! Laughing

Ayy Bu Bihter'i var ya!!! Mad

Tom acayip romantizm ve yakışıklı. cyclops

Lan bu Bora nasıl biridir ya Shocked

Bihter cevap vermiyo...!Çocuk öpüyyooo bi de yüzük takıyo Suspect

Evet dese ne yapcaktı acaba kızı kaçırcakmıydı salak Suspect

Bu Bora'yı beğenmedim salak biri! Neutral

Tom çok hoşuma gitti yav Rolling Eyes

Çok romantik Twisted Evil ''Seninle sevgili olduktan sonra kör oldum B.'' affraid

Ayrıca çok da komik Laughing

''Hep kendini küçültme hobin olduğunu bilirdim!'' Laughing Laughing

''Ben amerikadayım biliyosun.Sen beni terkedip gittin Türkiye'ne.''
    confused

Bihter onu Türkiye için mi terk etti şimdi?!! Mad

Lan Bihter... Evil or Very Mad

pig = Bora Jeans Very Happy
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

[Senaryo]Aşk-I Memnu Empty ....

Mesaj  Robert Pattinson Ptsi Ağus. 03, 2009 11:09 am

13.BÖLÜM:TOM MU BORA MI?

Tom ile çok koyu bir sohbete koyulmuştuk ki uzaktan tüm yakışıklılığı ile Bora geliyordu.Çok geçmeden yanımıza ulaşmıştı.Ve tam beni öpmeye gelirken Tom u gördü ve
    ''Bu arkadaş kim?''
    Tam ben 'eski bir arkadaşım' diyecekken,
    ''Ben B nin eski sevgilisiyim''dedi.
    Ve birden boranın yüzünün rengi attı
    [/b]''Hımm ne hoş.Neyse tamam o zaman benim gitmem lazım görüşrüz Bihter dedi
    Bende hemen gitmeden kolundan yakaladım ve
    ''Beni tesadüfen bulmuş.Aramızda hiç bir bağ yok.''
    dedim.
    ''Bende seni seviyorum canım dedi ve benimle tekrar masaya döndü
    ''Bizim gitmemiz lazım değil mi Defne ?Defileye geç kalacağız.Tom biz karşı otede kalıyoruz.Benim adıma.İstersen gelirsin.''dedim.Tom göz kırparak masadan kalkıp gitti.
    ''Bora bizim defileye yetişmemiz gerekiyor.Defileden sonra bir yemek yiyelim istersen''
    ''Canım bu seferlik müsade etseniz.Akşam çok önemli bir görüşmem var.Artık yarın görüşürüz''
    ''Tamam canım''dedim ve oradan uzaklaştık.
    ''Off Defne senin yüzünden geç kalacağız defileye''
    ''Kalmayız kalmayız merka etme ''diye geçiştirdi
    ve otele gidip hemen hazırlandık.2 saat sonra bizi götürecek şöför gelmişti.Ve gittik.

14.BÖLÜM:SIKILDIM ARTIK HİÇ BİRİNİ İSTEMİYORUM
    Şöför gelmişti ve gittik.Yolda Bedenim burda olsada aklım Tom ile Boranın karşılaşma anında mıhlanıp kalmıştı.Gözlerinde birbirine bakarken bile bir hırs,azim ve kazanma hırsı vardı.Bunu görebiliyordum ve bu beni çok rahatsız ediyordu.Of ben düşüncelere dalmış dışarı bakarken Defne
    Bihterr!Uyudun mu kızım?Geldik defile salonuna
    Yok ya uyumadım sadece dışarı bakıp defileyi düşünüyordumdiyip yalan söledim.Sonra bir kez prova yapıp hemen hazırlandık.Defile oldu ve bitti.Hele şükür bitmişti.Hmeen otele gidip eşyalarımı topladım.Toplarkende Defne aşağıdayken uçağı 2 önce ki uçağa aldırdım.Defne 1 gün daha kalacaktı.Ama ben kalmayacaktım.Evet sıkılmıştım artık buradanda Boranda Tom danda artık eve dönmek istiyordum.Defne uçağımı erkene aldığımı duyunca delirdi.
    ^^Kızııım sen naptın ya ne güzel 1 gün daha kalcaktık
    [b]^^Of hayır Defne sıkıldım artık Ne tom u ne borayı istemiyorum.Tam bunu derken Bora kapıdaydı ve bunları duydu

En son Robert Pattinson tarafından Paz Ağus. 09, 2009 8:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Çarş. Ağus. 05, 2009 11:35 am

İtiraf etmek gerekirse TOM!!!
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör