BerenSaat Twilight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BerenSaat Twilight

Beren Saat ve Alacakaranlık Fan

5 posters

[Senaryo]Aşk-I Memnu

Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

Erkek Mesaj Sayısı : 95

[Senaryo]Aşk-I Memnu - Sayfa 2 Empty ....

Mesaj  Robert Pattinson Ptsi Ağus. 10, 2009 4:09 pm

15.BÖLÜM:BEHLÜL
    Evet Defne artık ne Bora yı ne de Tom'u istemiyorum.Derken Bora bunların hepsini duydu ve bir hışınla içeri girdi
    ^^İstemiyorsun demekki.Peki öyle olsunVe Bora arkasını dönüm giderken Boraa diye bağırdım ama çoktan gitmişti
    ^^İyi halt yedin Bihter gül gibi çocuğu kaçırdın
    ^^Of Defne sen de bana çocuk ayarlamaya çalışma artık hemen bavulumu toplayıp İstanbula dönüyorum.
    ^^Bihter dedi ama artık onu dinlemeyecektim.Bir hışınla bavulumu aldım ve eşyalarımı özensiz bir şekilde bavula yerleştirdim o arada Defne bağırıp çağırıyordu ama hiç bir sölediğini umursamıyordum.Sonunda bavuluma her şeyi koymuştum.Bavulumu kapadım çantamı aldım ve oda kağısından hışınla çıktım.Otelden Çıktım ve oradan geçen ilk taksiye bindim şöför türk çıktı
    ^^Nereye gidiyoruz?
    ^^Havaalanına2 Saat sonra havaalimanın daydık.Uçağıma 45 dakika kalmıştı.Hemen işlemleri yapıp uçağın olduğu kapıya gittim.Ve uçağakta yerime oturdum.Bora'nın onu istemedğimi duyduğu anda ki yüz ifadesi geliyor gözümün önüne.Off off acaba hata mı yapmıştım?Hayır bihter hayır.Bora umrumda bile değildi.Ona hisstiğim aşk.Aşk mı?Hayır buna aşk denemez bu olsa olsa bir hevestir.Diye kendi kendime adeta kavga ederken uçağın kalktığını fark ettim.O kadar yorgundum ki uyandığımda uçak havaalanına iniyordu.Artık İstanbuldaydım.Uçaktan indim ve Bavullarımı aldım.Kapı önüne çıkıp taksiye bindim.Evin önüne geldiğimde ışıklar açıktı.Anahtarımı cebimden çıkardım ve kapıyı açtım.Peyker mutfaktan çıkıp tam salona giderken Bihter diye bağırdı.Ve sarıldık beni özlemişti doğrusu bende özlemiştim onu ve diğer kardeşlerimi.Herkese sırayla sarıldım.Sonra bir duş aldım ve en rahat eşefmanımı ve tişörtümü gidim saçlarımı kurutup hafif gözleirme kalme çektim ve aşağıya indim ve karşımda tüp mükemmliği ile Behlülü gördüm...Behlül ü çok ama çok özlemiştim sanki bu 2 gün bana 2 yıl gibi gelmişti ama ona sadece kısa ve anlamsız bir şekilde sarıldım...
    Oda beni özlemişti gözlerinden anlıyordum evet gözlerinden çok iyi bir şekilde anlıyordum
    GiR_DaP
    GiR_DaP
    Admin
    Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 35

[Senaryo]Aşk-I Memnu - Sayfa 2 Empty Geri: [Senaryo]Aşk-I Memnu

Mesaj  GiR_DaP Perş. Ağus. 13, 2009 2:39 pm

Taşındı!

Taşınma sebebi sitede yeni katagori açılması

Admin:GiR_DaP--Kristen Steward
    Robert Pattinson
    Robert Pattinson
    Moderatör
    Moderatör

Erkek Mesaj Sayısı : 95

[Senaryo]Aşk-I Memnu - Sayfa 2 Empty ....

Mesaj  Robert Pattinson C.tesi Ağus. 15, 2009 12:19 am

16.BÖLÜM:BİTİŞİK
    Evet bunu gözlerinden gayet iyi anlayabiliyordum.Gözleri ele veriyordu onu.Biz Behlüle dalmış giderken arkadan Adnan'nın sesi duyuldu
    ''Ooo Bihter geldin sonunda LA dan
    ''Evet.En sonunda geldim.
    ''Sen çok yorugun gözüküyorsun biz seni daha fazla rahatsız etmeyelim
    ''Yok yok oturun ya
    ''Hayır olmaz çok yorgunsun yarın görüşürüz artık
    ''Tamam iyi geceler
    ''Sağol sanada dedim ve onları kapıda uğurladım sahidende çok yorgundum hemen pijamalarımı giydim ve deliksiz uykuma başladım.Artık tatile girmiştik 2-1,5 ay defile yok.Ve Peykerlede konuştuğumuz gibi haftaya Çeşmeye orda 2 hafta ordanda bodurum ordada 3 hafta kalıp döneceğiz.Bu gerçekten iyi gelecekti bunları düşünürken kısa sürede uyumuşum.Ertesi sabah uyandığımda saat 11 di.Herkes kalkmıştı ve bahçede havuz keyyapıyorlardı bende hemen birşeyler atıştırıp aralarına katıldım.1kere havuza girdikten sonra 4 saat güneşlenirken uyumuşum.Uyandığımda bayağı bir bronzlaşmıştım.Kalktığımda saat 16:30 du bitişiğimizde ki villa ya yeni komşular geliyordu.Ve o komşular tanışmak için kapımızı çaldıkları zaman o kadar şaşırmıştık ki yeni komşularımız Ziyagil ailesiydi....

21 Ağustos Cuma ya kadar Yazlıkta olacağımdan yeni bölüm ekleyemeyeceğim ama dönünce
    17.Bölüm:Yeni komşular
    18.Bölüm:Tatil Hazırlığı ve 19.Bölüm:Bir parça Huzur lütfen bölümlerini ekleyeceğim

Forum Saati Salı Eyl. 24, 2024 3:19 pm