BerenSaat Twilight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BerenSaat Twilight

Beren Saat ve Alacakaranlık Fan

4 posters

[Senaryo]Seçim

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 126

[Senaryo]Seçim Empty [Senaryo]Seçim

Mesaj  Kristen Stewart Cuma Ağus. 07, 2009 2:08 pm

Konu:Bella Swan bir vampir.Onu dönüştüren kişiyle Forksa tanışıyor.Edward bir insan ve Jacob'la sıkı arkadaşlar.Bella'dan önce o da bir kurt adam olmak istiyor.

Karakterler:

Edward Cullen:

Doğduğundan beri Forks'ta.Kızlar onun için pek önemli değil.Ama kızlara göre Edward sonderece önemli.Jacob'la kardeş gibiler.Kurt adam olmak için çok istekli.Kardeşi yok.Carlisle ve Esme (anne-babası) La Push'a yakın bir yerde yaşıyorlar.

[Senaryo]Seçim Robert%20pattinson%20ed%20cullen

Bella Swan:

182 yaşında bir vampir.17 yaşında dönüştürüldüğü için 17 yaşında gözüküyor.Volturilerin isteğiyle Forks'a taşındılar.Edward ve kurtların düşünceleri hariç düşünce okuyabilir.

[Senaryo]Seçim Bella_Cullen_Vampire_by_Liliah

Jacob Black:

282 yaşında bir kurt adam.17 yaşında kurt adam olduğu için 17 yaşında gözüküyor.Alfa(kurtların en büyüğü) kadar güçlü.Leah'la kardeşler.Edward'ı kardeşinden daha çok seviyor.
    Vampirlerden nefret ediyor.Edward'ın ısrarı üzerine Leah'la Forks Lisesine gidiyorlar.

[Senaryo]Seçim Jacob_black_new_moon_fan_poster

Leah Black:

129 yaşında bir kurt kız.O da 17 yaşında kurt adam olduğu için 17 yaşında gözüküyor.Jacob kadar güçlü.Edward'la tanıştğından beri onu seviyor.Vampirlere Jacob gibi ayrı bir gıcığı var.

[Senaryo]Seçim Leah-Clearwater-leah-clearwater--2

Esme & Carlisle Cullen:

Esme 30,Carlisle 35 yaşındadır.Carlisle doktor,Esme avukattır.İşleri çok yoğun olduğundan bazen ev bile gelmezler.

[Senaryo]Seçim Carlisleesme

Amanda Swan:

1000 yaşında bir vampir.Bella'nın dönüşürücüsü.Bella'yı vejetaryan olarak yetiştirmiştir.İnsan kanını 1000 yıl önce içmiştir sadece.O da doktor olarak hastane çalışmaya başlar.Volturilerin onları İtalya'dan kovması üzerine Forks'a yerleşir.

[Senaryo]Seçim 24614-23f3192069915a27818d85976fd9c89c

Sonradan Gelenler:

Rosalie Hale:

Alice,Emmett'le aynı anda Edward tarafından bulunuyor.Vampir olmadan önceki güzelliğinin yüzlerce katı güzelliğe sahip.

[Senaryo]Seçim 3099292465_32521a3859

Alice Hale:

Rosalie,Emmet'le aynı anda Edward tarafından bulunuyor.3'ün den de daha küçük.15 yaşında.Vampir olmayı sevmiyor ama olumlu yönleri düşünerek kendini tatmin ediyor.Geyik kanı sevmediği için Edward'ın kanını içiyor.

[Senaryo]Seçim 220px_ashleygreene

Emmett Hale:

Emmett,Rosalie ve Alice'le aynı anda bulunuyor.Edward'la aynı yaşta.Şakacı ve sıcakkanlı.Edward'ı ısırmıyor onun yerine geyik avlıyor.Edward'ı Jacob'dan daha çok seviyor.Edward ona Bella'yı anlatınca Emmett istemeden Bella'dan nefret ediyor.

[Senaryo]Seçim Emmett_Cullen

En son Kristen Stewart tarafından Salı Ağus. 11, 2009 1:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

[Senaryo]Seçim Empty Geri: [Senaryo]Seçim

Mesaj  Kristen Stewart Cuma Ağus. 07, 2009 2:42 pm

1.Bölüm

Jacob'ın yüzüme kar atmasıyla kendime geldim.Yüzümdeki karları temizleyip bu soğukta sadece pantolon giyen Jacob'a baktım.Leah da bikini giymişti.Onun bile karın kasları belli oluyordu.
    ''Jacob!''dedim.Sesimdeki isyan onu güldürdü.
    ''Hadi ama Edward.Çok durgunsun.'' Jacob eliyle bir kartopu yapıp arkasında bize bakan Leah'a fırlattı.
    ''Yarın okul var Jake.Nasıl mutlu olmalıyım?''Okulda olan kızlar aklıma geldikçe...Of...
    ''Bu sene okulda Black'ler var Edward.Asılan kızları ısırabilirim.''dedi ve yanına gelen Leah'a sarıldı.
    ''Ben zevkle ısırırım''dedi Leah dişlerini göstererek.Dişleri korkunç derecede bembeyazdı.
    ''Bana asılan güzel beyaz tenli,sivri dişli,simsiyah gözlü acıkmış bir vampirse?''dedim gülerek.Jacob ve Leah'ın yüzü düştü.Dişlerini sıktılar.
    ''Şakaydı''dedim ortamı yumşatmaya çalışarak.Bu bile işe yaramadı.Leah arkasına döndü ve yola koşmaya başladı.Havaya atlayıp kurt formuna geçti.Tekrar Jake'in yanına geldi ve hırladı.Jacob eğildi ve Leah'ın tüylerini okşadı.
    ''O zaman Edward.Orada ikimizde dönüşüp herkesin önünde onu öldürürüz.''dedi sertçe.Leah uludu.
    ''Şakaydı Jake.''dedim.Gerçekten korkmuştum.
    ''Onların duyguları yoktur.Aşık olamazdırlar.Beğenmezler.Sadece damarlarında dolaşan şeyi severler.''dedi Jacob ve yerden bir kar topu yaptı.
    ''Bu kar kadar soğukturlar.''diyerek ekledi ve karı tekrar bana attı.Kar yüzüme çarpttı.
    ''Ne güzel örnekti''dedim dalga geçerek.Güldü.Ortam yumşamıştı.Leah eve kurt formunda girdi.Çünkü dönüştüklerinde çırılçıplak oluyorlardı ve Leah bunu görmemizi istemiyordu.
    O günüm Blacklerle geçmişti.Eve geldimde tabii ki kimse yoktu.Dünden kalan pizzaları yidikten sonra çantamı hazırlayıp yattım.Rüyamda sürekli sarımsı gözler ve kan gördüm.Sabaha kadar...

Sabah uyandığımda gene evde kimse yoktu.Esme ve ya Carlisle eve geldi mi diye merak ederken masada 3 tane ton balıklı sandiviç paketlenmiş duruyordu.Jacob,Leah ve Edward yazıyordu üçünde de ayrı ayrı.Onları da çantama koyup bir duş aldıktan sonra Jacob'ı beklemeye başladım.Jacob'ın kamyonetiyle gitmek uzun sürüyordu.Benim Audy'mle gitsek bu kadar uzun sürmezdi ama Jacob'ın arabasının arkasında kurt sembolü olduğu için bırakamıyordu.Düşünürken Jacob'ın külüstürünün kornasını duydum.Çantamı alıp Jacob'ın kamyonetine bindim.1O dakikada oradaydık.Bu tam bir rekor olmalıydı!Arabadan iner inmez kızlar gelmeye başladı ama sonra birden geri geri gittiler.Leah onlara nasıl dehşet bakış atıyordu?Tanrı bilir!
    ''Teşekkürler Leah.''
    ''Lafı bile olmaz.''
    Kantine üç kardeş gibi girip boş bir masaya yerleştik.Leah da ton balıklı sandiviç yapmıştı.Jacob iki kocaman sandiviçi çabukcak yedi ve benimkilerden birini de midesine indirdekten sonra doymuş gibi gülümsedi.Leah da iki sandviçini yemişti ama benbir tanesini zor yemiştim.Anlaşılan çok erke gelmiştik.Kimseler yoktu pek.Etrafa baktığımı ilk Jake anladı.
    ''Birilerini mi arıyorsun?''dedi gülümseyerek.Etrafa bakmaya devam ederken kapı birden açıldı.O sarımsı gözler,beyaz ten.Gözlerinin ilk gördüğü şey bendim.Gözlerim büyümüştü.
    ''Vampir.''diyebildim.
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Cuma Ağus. 07, 2009 4:41 pm

2.Bölüm

(Bella)

''Vampir.''dedi.Ne?Beni tanıyormuydu?Havayı kokladım.Müthiş güzel bir kan kokusu ve kurt kokusu.Hayır!
    Masadaki diğer kız ve oğlan bana döndü.Kız birde masadan atlayıp yakışıklı çocuğun önüne geçip saldırı modu aldı.Oğlan kalkıp tam önüme geçip hırladı.
    ''Jacob ona bir şey yapma''dedi kız kurtun arkasından çocuk.Öneümdeki çocuk daha da hırladı.Elimdeki kitapları yere attım.
    ''Uzak dur Edward'dan.''diye hırladı Jacob denen kurt.Demek o insan üstü çocuğun adı Edward'dı.Muhteşem Edward!Tanrım,ne düşünüyordum ben böyle?
    ''Ben...bir şey yapmayacağım.''dedim tıslayarak.Geri geri gidip kapıdan çıktım ve koşaya başladım.Kurtun arkamdan gelmediğine emindim.Ağacın altında 20 dakika boyunca oturdum.Sonra tekrar okula gittim.Anlaşılan herkes dersteydi.Ders programını alığ dersim İngilizce'nin sınıfını hemen buldum.Kapıyı çalıp içeri girdim.Lanet kurt kokusu ve Edward'ın müthiş kanı!Öğretmen gülümsedi ve yerimi gösterdi.Niye her zaman en zoru olmak zorundaydı?Beni Edward'ın yanına oturttu.Önümüzde kurt kız ve Jacob vardı.Jacob dönüp sürekli bakıyordu.Kızsa dönmemeyi tercih ediyor gibiydi.Edward banabakıp beni inceliyormuş gibiydi.
    ''Bella''dedi Edward!Adımı nereden biliyordu?Şaşkınlıkla sarı gözlerimi mavi gözlerine çevirdim.
    ''Kitapların...''dedi ve alttından kitaplarımı çıkardı.Bu çocuk resmen beni büyülüyordu!Kitaplarımı bile önemsemişti!Ellerimi ellerine değdirmemeye çalışarak kitaplarımı aldım ve masy koydum.
    ''Teşekkürler.''dedim ve önüme döndüm.Gerçekten 2 gün boyunca avlanmasaydım Edward'a saldırırdım.Ama sanki ölmesini istemiyordum.Öldüğünü düşününce bir darbe yemiş gibi olmuştum.
    ''Vampirsin.''dedi öğrenmek istercesine.Jacob'ın güldüğünü duydum.
    ''Evet.''diyerek onayladım.Garip olan bir şey varsa onun düşüncelerini duyamamdı.Acaba benim hakkımda ne düşünüyordu?Tabii ki korku.Ama korksaydı kanının değişmesi gerekirdi ve bu onda yoktu.Sakindi.
    ''Niye ısırmıyorsun?''dedi soğukkanlılıkla.Benim onu neden ısırmadığımı mı soruyordu?
    Jacob bize döndü.Edward'a kızgın kızgın bakıp önüne döndü.
    ''İnsan kanı içmiyoruz.''dedim onun soğukkanlılığınla.Öndeki kız ve Jacob gülüştü.
    ''Öndekiler arkadaşlarım.Leah ve Jacob.Onlar...''dedi.Beni onlarla tanıştırmışmıydı?Edward çok tatlıydı kanı gibi.Leah adlı kızın bu tanıştırmadan memnun olmadığı masayı sıkmasından belliydi.
    ''Kurtadam.''Cümlesini tamamlamayınca ben tamamladım.
    ''Çok garip arkadaşlarım var.Vampir ve kurt.''dedi gülürek.Ona dönüp şaşkın şaşkın baktım.Öndekilerde bize döndü.Beni 'arkadaş' kategorisine mi koymuştu?
    ''Arkadaş?''dedi Jacob ve Leah aynı anda.Olanlara anlam veremiyordum.Zaten bu iğrenç kurt kokuları burnumu tıkıyordu!
    ''Bella'yla arkadaş olabilirim.Sonuçta bir vampirin ne kadar arka-''dedi Edward.Jacob hemen sözünü kesti.
    ''O bir vampir.Kanın için seninle ilgi-''dedi Jacob.Bu sefer onun sözünü ben kestim.
    ''182 yaşındayım ve hiç insan kanı içmedim.''dedim sertçe.Vampirler hakkında bir genelleme yapamazdı.Bana ve Amanda'ya ayrı bir parantez açmalıydı.
    ''Saçma.''dedi Leah ve önüne döndü.
    ''Onunla arkadaş olmana izin vermeyeceğim Ed.''dedi Jacob ve önüne döndü.Tekrar dersi izlerlermiş gibi yaptılar.
    ''Tüm arkadaşlarım benden büyük galiba.''dedi ve gülümsedi Edward.Benden hiç korkmamıştı.Daha çok hoşlanmış gibiydi.
    ''Jake en büyüğümüz . 282 yaşında.Leah 129 yaşında ve sen 182.Ben 17.''dedi tekrar alay edercesine.Gülümsedim.
    ''İnsan olmak daha güzel emin ol.''dedim.Doğru.İnsan olup onla eş olmak için neleri vermezdim ki?
    ''Okul çıkışı bir şeyler yapalım mı?''dedi.Sesinde güvensizlik vardı.Benle okul çıkışı bir şeyler mi yapmak istiyordu?Gerçekten?
    ''Tabii kanını içebilirim.''dedi önden Jacob beni taklit ederek.Niye anlamıyordu?Edward'ı öldürmek istemiyordum!Onu seviyordum!
    ''Ne gibi?''dedim ona dönerek.Düşünmeye çalışıyor gibiydi.
    ''Sinemaya ne dersin?''Güzel bir fikir gibiydi.
    ''Olur.''Gülümsemem onu rahatlatır gibiydi.
    ''Ben de geliyorum''dedi önden Jacob.Sesi emin ve kararlıydı.
    ''Jac-''
    ''Geliyorum dedim!''adeta bağırmıştı.Öğretmenin duymaması mucizeydi.Zil çaldı ve kitaplarımı topladım.
    ''Bizimle otururmusun?''dedi masumca.Kurtlarla bir masada!
    ''Birbirimize iyi kokmuyoruz Edward.Şu anda bir tek sen üçümüze iyi kokuyorsun.''dedim anlamasını ümit ederek.
    ''Ben senin yakınında olurum.''dedi tekrar ikna edercesine.Nasıl reddedebilirdim ki?
    Birlikte kantine gidip bir masaya oturduk.Edward bana yakın durmuştu.Jacob'ın yüzünde ise pis bir sırıtış vardı.Edward okulun sonuna kadar benle çok ilgilenmişti.Güzel kanı,güzel bakışları ve güzel saçları beni adeta kendine bağlamıştı.Ayrı olduğumuz derslerin hepsinde onu düşünmüştüm.Son ders de bittikten sonra Edward'a görünmeden dolabıma gittim.Kitaplarımı koyup dolabı kilitledimve anahtarı cebime koydum.Nikesiyah montumu
    -gösterişlik- giydikten sonra okuldan dışarya çıktım.Edward'a görünmeden kaçmayı başarmıştım ki Edward önüme çıktı.
    ''Nereye?''
    ''Arabada seni bekleyecektim.'' Yalandan kimse ölmez.Birden Jacob Edward'ın arkasında bitti.
    ''Geldim.''
    ''Hadi gel Bella.''O çocuğun arabasına mı binecektim?Hem de arkasındaki kurt sembolüyle?
    ''Benim arabayla.''dedim.Edward başıyla onayladıktan sonra benim arabama binip Port Angelas'a gittik.Jacob sürekli beni aynadan kontrol ediyordu.Bu benim sinirimi bozsada pek umursamadım.

Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Cuma Ağus. 07, 2009 4:48 pm

Çok güzel!!!!!!!! Twisted Evil

Çok güzel ya! Razz

Bayıldım bayıldım!!! Laughing

Ço...K güzel yazmışsın yaa rabbit

Tek kelimeyle MÜKEMMEL. Wink

Devam ed lütfen!!! Wink Ben sonra yzarım!! Laughing Twisted Evil cheers
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Cuma Ağus. 07, 2009 6:06 pm

3.Bölüm

1.Part/2.Part

(Bella)

Edward'ın isteğiyle sinemadan sonra yemek yiyecektik.Hatta yemekten sonra tekrar sinemaya girecektik.Edward sorun değildi ama şu kurtu parçalamamak benim için zordu.Gireceğimiz bir film maceraydı.Diğeriyse aşk-komedi.Sinemaya oturduk.Kimseler gelmemişti daha.Işıklar loştu.
    ''Gözlerin değişiyor.''dedi Edward.Gözlerimle mi ilgileniyordu?
    ''Tabii ki değişişecek.Burası hafif karanlık ve avlarını iyi görebilmesi için renk değişterecek.''dedi alaycı bir şekilde Jacob.Artık sinirlerim iyice bozulmuştu.
    ''Biliyor musun beni fazla zorluyosun!''dedim sertçe.Edward bu halime üzülmüş gibiydi.
    ''Jacob biraz kabasın.O sonuçta bir kız.''dedi Edward korumacı bir şekilde.Kız.Ben kızdan daha günahkardım.Ama Edward'a göre bir melek olmalıydım galiba.
    ''O vampir.Duyguları yok.''dedi aynı alayla.
    ''Bak.Çeneni kapa.''dedi dişlerimi gösterek.
    ''Git gide vampir oluyorsun.Dişlerin çıkmış.''dedi önüne bakarak.Elimi yumruk yaptım ve arkama yaslandım.Elimin üstüne sıcak bir el geldi.Gözlerimi elime diktim.Parmaklarımı bastırdığım avuç içimden çekt, ve düzleştirdi.Elleri o kadar sıcaktı ve güzeldi ki.Dişlerim birden geri çekildi.Elini elimden geri çekti ve içeri insanlar girdi.Ona dönüp gülümsedim.O da bana gülümsedi.Bir kaç insan daha geldikten sonra ışıklar söndü.Film başlayınca koltuğuma başımı yasladım.Yandan birinin kalp atışları yavaşladı.Başımı kaldırıp o tarafa baktım.Kurt uyuyordu.Gözlerim Edward'a kaydı.Üşüyor gibiydi.
    ''Üşüyor musun?Yana kayabilirim.''Filmden bana döndü.
    ''Hayır o kadar çok değilsin.''Sessizce güldüm.
    ''Ben eksilerde vücut ısısına sahibim.''
    ''O kadar soğuk gelmiyorsun bana.''
    ''Sana göre vampir de değilim.''
    ''Değilsin.Bir gün kurt olduğumda merak etme sana iyi davranacağım.''dedi sevimlice.Bir gün kurt olunca mı?İnanmıyorum!Aşık olduğum çocuk kurt mu olacaktı?
    ''Kurt mu olacaksın?''dedim üzgün bir şekilde.
    ''Evet.''
    ''Sakın olma.''dedim hemen.
    ''Sana iyi dav-''
    ''Hayır.Kurtlar da vampir gibidir.İnsan kal.''
    ''Bütün arkadaşlarım kurt.''
    ''Ben vampirim.''
    ''Peki o zaman beni vampir yapar mısın?''Ne?Benden onu vampir yapmamı mı istemişti?
    ''Ne?Hayır!''dedim telaşla.
    ''Bak kabul etmiyorsun.Onları ikna ettim.''
    ''Vampirlik dışında istediğini yaparım ama bunu isteme.''
    ''Her şeyi mi?''dedi.Sanki istediğini almış gibiydi.
    ''Evet.'' dedim.Ne yapabilirdim ki başka?Kurt olmasını istemiyordum.
    ''Benimle evlen o zaman.''dedi gülümseyerek.Bana evlenme teklifi mi etmişti?Vampirle evlenmek?Onu öldürebilecek biriyle evlilik?Edward bunu mu istiyordu?Bir yandn da mutlu olmuştum ama bu çok aniydi.
    ''Ne?''
    ''Her şeyi yaparım dedin Bella.''dedi kötü kötü bakarak.Gerçekten benle bir hayat mı düşünüyordu?Ya da benim onu vampir yapmam için evlenmek istiyordu.
    ''Vampirle mi?''Beni kırmasını istiyordum ama kendine daha çok beni çekiyordu.
    ''Evet senle.''
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Cuma Ağus. 07, 2009 11:31 pm

3.Bölüm

2.Part/2.Part

(Bella)

Onun kalbini kırmak istemiyordum ama onunla evlenemezdim.
    ''Hayır Edward.''dedim.Yüzü düştü.Birden dudaklarıma yapıştı.Kalp atışları yükseldi.Niye tepkisiz kalamamıştım.Yüzünü tutup kendime doğru çektim.Jacob'ın da kalp atışları yükseldi.Edward'ı sırından tutup yanındaki koltuğa fırlattı.Bunun üzerine ayağa kalktım.Galica bu sefer savaşacaktık.Gözleri deli deli bakıyordu.En arkada , bir kaç kişinin ve sesin yüksek olması avatajımızdı.Kurt formuna geçmeye oldukça hazırdı.Dişlerim çıktı ve istemsizce tısladım.Bana atılırken Edward tek eliyle omzunu tutup geri çekti.Edward ne yaptın sen ?Kurt formuna geçerken kurt onu babası olsa bile öldürürdü.Jacob gözlerini benden ayırmadan Edward'ın göğsüne sert bir darbe indirdi.Edward'ın göz bebekleri kayboldu.Gözleri bembeyaz oldu ve yere düştü.Edward!Edward!
    Jacob'a doğru giderek karnına vurdum.En son koltuğa kadar uçtu.Edward'ın yanında durdum ve kalbini dinlemeye çalıştım.Kalp atışı çok az ve yavaş!Jacob çoktan yanımıza gelmişti.Edward'ı kucağına aldı ve koltuklardan atlayarak gitmeye başladı.Yerde öylece kalakaldım.Bir saniyenin onda biri kadar sürede kafam yerine geldi ve vampir özelliğimi kullanıp kurtun kokusundan takip etmeye başladım.Nereye gidiyordu bu?Vampir hızımı kullanıp
    aramaya başladım.Anlaşılan kurt formuna dönüşmüştü.Kokusunu takip ettim ettim.Forks'ta La Push adında bir plaja kadar devam ettim.Yerde yatıyordu.Göğsü beyaz bandajla sarılmıştı.Leah denen kurt ve Jacob yanındaydı ve Leah Edward'ın elini tutuyordu.İstemeden bozuldum.Yanlarına hızlıca gittim.Edward'ın ağzının kenarları kurt kanıyla bulanmıştı.
    ''Git burdan.''dedim.Jacob hırladı.Bana dönmedi.
    ''Onu öldürüyordun!Git!''dedim tekrar sinirle.
    ''Ona zarar verirsen vampir...Senin kökünü kuruturum.''dedi sinirle Jacob.
    ''Ben ona zarar vermedim.Sen verdin.Sırf beni öpüyor diye.''Leah hırladı.Jacob ayağa kalktı ve Leah'ın yanına giderek Edward'ın yanından çekti.Edward'ı tek hamlede kucağıma aldım.Jacob arkamdan geliyordu.Arkamı döndüm.
    ''Sadece...Kurt...formuna...dönüşürken...bunu...yapması...saçmaydı.Bilerek ve...isteyerek yapmadım.Onu yanlız...bırakamam...Sana güvenmediğim için değil...Ayrıca evi de bilmiyorsun''dedi zorlukla.Başımla onayladım ve önüme geçerek bana evi tarif etti.Evi anahtarla açtı ve içeri girdik.
    ''Esme ve Carlisle yoklar.''dedi bana dönerek.Onlarda kimdi?Bunu anlamış gibi bana tekrar döndü.
    ''Anne ve babası.Odası yukarda.Ben yemek hazırlarım ona.''Başımla onayladım ve son hız yukrı çıktım.3 kapı vardı ama bir odadan Edward'ın kokusu daha yoğun geliyordu.Tek elle kapıyı açtım ve doğru tahmin!Yatağa gidip hemen onu yatırdım.Ağzındaki kanlar kurumuştu.Gözleri hafif açıktı.Odaya kurt girdi.
    ''Kanımız onu iyileştirecektir.''
    ''Onu nereye götürdün?''
    ''Alfa'yı çağırdım.Onun kanı.''Demek alfanın kanını içmişti.Kurtların kanını.
    ''Ne yapmışsın peki?''Yutkundu.
    ''Kaburgalarını kırmışım.Kaburgalarının bazıları...Kalbine baskı yapmış...''dedi zorla.
    ''Çık odadan.''dedim.Benim kanımdan içerse kurt özellikleri giderdi.
    ''Ona kanına içirme.''dedi sertçe.
    ''Kurt gibi kokmasını istemiyorum.''
    ''...''Cevap vermedi.
    ''Benim kanımla anında uyanır.''
    ''Tamam.''dedi ve kapıyı vurup çıktı.Boynuna eğilip koklamaya başladım.Dişlerim çıkınca kolumu ısırıp büyük bir yara açtım.Edward'ın ağzını açıp klumun yarasını ağzına bastırdım.Kan ağzına dolunca mecburen yutuyordu.Yeteri kadar içememişken yara kapanmaya başlamıştı.Emmesi gerekirdi.
    ''Edward em.''dedim kulağına doğru.Bir kaç saniye sonra emmeye başladı.Bu seferde çok içmişti.Kurtluğu ve insanlığı geçti.Vampir gibi kokuyordu.Kolumu dudaklarından çektim.Boynuna doğru eğildi ve kokladım.Benim gibi kokuyordu!İnsan kokusu yoktu!Tanrım acaba vampir mi olmuştu?Göz kapaklarının açıldığını duyunca geri çekilip gözlerine baktım.Koyu sarı!Hayır!Gözleri bana bakıyordu.Ağzını açıp dişlerine baktım.Normalden daha uzun!
    ''Beni nasıl görüyorsun?''dedim emin olmaya çalışarak.Elimi koluma götürdüm ve elledim.Ilık.Bana göre sıcak olması gerekiyordu!Vampir kanıyla vampir olunmazdı ki!
    ''Çok...çok daha muhteşem.''Bu yetmezdi ayrıtı vermesi gerekirdi.
    ''Nasıl yani.Değişiklikleri söyle.''
    ''Dudakların bu kadar güzelmiydi?''

Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen C.tesi Ağus. 08, 2009 12:59 pm

4.Bölüm

1.Part/2.Part

(Bella)

''Dudakların bu kadar güzelmiydi?''Başka bir şey düşünemiyormuydu?
    ''Edward kes şunu görüş açından bahset.''Düşürmüş gibi yaptı ve pencereden dışarı baktı.
    ''Toz zerreciklerini her şeyi görebiliyorum.''dedi sevinçle.İnsan gibi kokmuyordu!Korkuyla dudağımı ısırdım.
    ''Jacob aşağıda Charlie's Show'u izliyor.''dedi bana bakarak.Kulakları da iyi duyuyordu!Tanrım Edward'ı vampir mi yapmıştım.
    ''Benim üzerimde güç dene.''
    ''Niye?''dedi şaşkınlıkla.
    ''Hadi.''
    ''Hayır.''
    ''Edward!Dediğimi yap!''
    ''Sana vurmayacağım.''
    ''Beni seviyorsan yaparsın.''
    ''Hayır.''İnatçı keçi Edward.
    ''Edward lütfen.''
    ''Hayır!''
    ''O zaman elimi çekmeye çalış.''
    ''Niye?''
    ''Bir şeyi de sorma.''
    ''Hadi.''Elimi uzattım.Elimi sol eliyle tuttu.Elimle onu çekmeye çalıştım ama yerinden bile kıpırdamıyordu ve o hala ben de güç kullanmamıştı.Elimi bir çekmesiyle üstüne düştüm.
    Tek eliyle boynuma sarıldı.Hareket bile edemiyordum.
    ''Senden güçlüyüm.''dedi kendiyle gurur duyarcasına.
    ''Benim kanımla benden güçlüsün.Bu geçiçi ben sonsuza dek senden güçlüyüm ve kalkabilirmiyim?''
    ''Hayır.Çok hoş kokuyorsun''Sen bir de onu sen insanken kendi kokunu sorsaydın.Ilık dudakları boynumda geziniyordu ve bu gerçekten çok yıldırıcıydı!
    ''Edward..Kes şunu.''
    ''Seni seviyorum''Okulun ilk günü birine aşık olmuş ,onunla sinemaya gitmiş,onu ölüme sürüklemiş,kanımı içirmiş ve şimdi de ondan ilan-aşk duyuyordum!Ne gün ama!Ne demeliydim?Belki de ben de itiraf etmeliyim...Ne olabilirdi ki?Zaten ona zararlı olursam ondan uzaklaşırdım.
    ''Bende ama yapma.''Dudaklarını boynumdan çekti.İlk defa söz dilemişti!
    ''Tamam aşkım.''Vampire aşkım demek,bir çok insana göre ahmaklık denebilir.Hatta denilmez , öyledir.Tek haraketiyle seni öldürebilecek birine 'Aşkım' demek bana göre saçmadır.Ama bunlar Edward'ın ahmak ya da onu istemediğim anlamına gelemez. Wink
    Merdivenlerden çıkma sesleri geliyordu.Büyük ihtimalle de kurttu.Edward boynumdaki elini çekti ve ben ondan uzaktaki sandalyeye hızlıca oturdum.Kapı açıldı ve gene pis kurt kokusu!Aman ne güzel!Edward'ın ve Jacob'ın yüzü ekşidi.
    ''Iy vampir gibi kokuyor.''
    ''Sen kokuşmuş gibi çorap gibisin Jake.Git yıkan.''
    ''Benim özelliklerimi aldı.''Jacob bana döndü ve iğrenirmiş gibi yaptı.
    ''Kurt olsa daha iyiydi.''
    ''Düşünce farklılıklarımızda ırklarımızın farkı gibi.''dedim alay ederek.

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart C.tesi Ağus. 08, 2009 5:32 pm

4.Bölüm

2.Part/2.Part

(Jacob)

''Düşünce farklılıklarımızda ırklarımızın farkı gibi.''dedi alay ederek.Bu vampiri niye hala parçalamadığımı anlamıyorum!Havayı bir kez daha kokladım.Sonunda!Kardeşim insan gibi kokuyor!
    ''Sonunda.''dedim vampiri umursamadan.Yüzünde bir burukluk varmış gibiydi.Ne yani Edward'ın vampir olmasını mı isterdi?Ah tabii ya onlar duygusuz kan emiciler!Edward'ın teni koyulaştı ve eski kardeşim oldu.Gözleri sarıdan maviye döndü.
    ''İnsanım.''dedi gülerek Ed.
    ''İnsansın.''dedi vampir Bella.Leah'ın kalp atışları yakından geliyordu.Anlaşılan sevdiği çocuğu fazla yanlız bırakamadı.Bella'yı belki de vampir olduğu için değil de Edward'ı sevdiği için öldürecekti.Leah cama geldi ve cama tıkladı.Vampirin dudaklarının birbirine çarptı.Dediğini anlamıştım 'Gel yine.' .Leah için geldi yine demişti.Demek kadınların savaşı.Pencereye gittim ve açtım.Leah camdan içeri girdi.İlk yaptığı şey vampire kötü bakışlar atıp Edward'ın yanına gitmekti.Camı kapadım ve olduğum yere tekrar geri döndüm.Kapıya yaslanıp onları izlemeye başladım.Elimde olmadan gülebilirdim!Leah ve vampir birbirlerine son derece kötü bakışlar atıyordu.Eğer savaş çıkarsa ilk Edward'ı düşünmeliydim.Leah hırladı , vampir dişlerini gösterdi.Edward korkuyla Leah'a bakıyordu.
    ''Leah Bella'ya öyle bakma.''Edward'ın sesi korumacıydı.Leah pozisyonu bozmadı ve Bella'ya kötü kötü bakmaya devam etti.Edward ayağa kalktı ve Bella'nın önüne geçti.
    ''Ona bakma dedim sana Leah.''Edward'ın sesi sert ve kabaydı.İlk defa !Vampir de ayağa kalktı.Leah Edward'ın arkasından Bella'ya bakmaya deam etti.Bella gülümsedi!Evet bir kavga.Galiba bizim vampir iyice kızmışa benziyordu.Edward'ı kokladı ve dudağını ısırdı.Leah korkunç bir şekilde hırladı.Onlara doğru bir adım attı.Vampir Leah'ı delitmeye çalışıyor gibiydi.Edward'ın arkasından sarıldı ve Leah'a göz kırptı.Ah!İşte son nokta.
    ''Edward benim!''diye hırladı Leah.
    ''Aaa gerçekten mi?!''Vampirin sesindaki alay Leah'ı daha da kızdırdı.Ben de istemsizce sırıttım.
    ''Edward'ı sen yokken de tanıyordum vampir.''Leah'ın sesinde tutku mu var?Tanrım!Ömür boyu onla dalga geçeceğim.
    ''Ama ilk günden benim oldu!''Oww bu söz kötü.Leah üzerlerine yürümeye başladı ve Edward'ı çekip arkasına çekti.Bella gülümsedi ve hızla Leah'ı tutup camdan dışarı attı.Savaş!Edward ve ben öylece kalakaldık.Leah ormana doğru koşmaya başladı.Bella da cam atlayıp onu takip etti.
    ''Jake gidelim''dedi Edward şaşkınlıkla.Edward'ı sırtıma aldım ve bende camdan atlayıp Bella'yı takip ettim.Ağaçlar seyrekleşti ve durduk.Bir kaç metre ilerimizde Uçurum vardı.Leah hırlıyordu ve Bella'nın dişleri çıkmıştı.Edward üşüyor gibiydi.Çıkarıp t-shirt'ümü ona verdim.Alıp hemen sargısının üstüne giydi.Leah'ın yanına geçip kolundan tuttum.
    ''Edward hiç bulaşma''dedi Bella.Leah kurt formuna geçmemek için Edward'a bakıyordu.Leah benim kadar güçlü bir kurttu ve eminim Bella'yı öldürürdü.Edward bunu anlamışcasına Leah'a süt dökmüş kedi gibi bakıyordu.
    ''Lütfen Leah.''
    ''Onu öldürüp seni kurtarcam Edward.''dedi Leah kasılmış çenesiyle.Leah kolunu elimden çekti ve havaya doğru atladı.Elbiseleri parçalandı ve kurt oldu.Bella'nın boğazına doğru atladı ama Bella onu boğazından tutup benim yanıma attı.Leah Bella'ya atlarken Edward Bella'yı yana ittirdi.Leah bu sefer Edward'a saldıracağa benziyordu.Edward'ın önüne geçip Leah'a hırladım.Kurt olduğumu anlayınca yandaki vampire döndü ve Bella'yı yere düşürüp boynunu kırdı.Edward arkamdan çıktı.
    ''Leah ne istersen yaparım!''Bu ne işe yarardı ki?Leah birden Edward'a döndü.Bunu anlamışmıydı?Nasıl?!
    ''Ne istersen Leah.''Leah uludu.Benden yardım istiyordu anlaşılan.
    ''Leah konuşuruz.''Leah boynu kırılmış ama ölmemiş olan vampirin üstünden indi.Edward vampiri kucağına aldı ve Leah'a baktı.
    ''La Push'a gidelim''dedim.Leah uludu ve ormana dalarak eve koşmaya başladı.Edward ve bende yürüyerek eve gitmeye başladık.
    ''Boynunu düzeltelim.''
    ''Yaşıyor mu?''
    ''Evet.''Vampirin iğrenerek boynunu düzelttim.Bir kaç dakika sonra düzelecekti.Ev göründüğün de dışarda Leah insan şeklinde bizi bekliyordu.Bella'yı Edward'ın kollarında görünce arkasını döndü.
    ''Edward yere bırak beni.''Vampir uyandı.Edward onu kucağından indirdi.
    ''Ben gelmek istemiyorum.''dedi vampir.
    ''Neden sadece bir kaç dakika.''Edward onu ikna eder gibiydi.
    ''İşim var.Bütün gün kalamam.''
    ''Tamam.''Edwardın sesi kötü çıkmıştı.Vampirin Edward'ı öpeceğini görünce başımı yana çevirdim.Saniyeler geçmişti ama hala gitmemişti!Sonra kokusu kayboldu ve Edward'a iğrenerek baktım.
    ''Soğuk birini nasıl öpüyorsun?''
    ''O kadar değil!''
    ''Ah tabii.''Edward Leah'a doğru gitti.Ben de onu takip ettim.

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart C.tesi Ağus. 08, 2009 8:21 pm

5.Bölüm

1.Part/2.Part

(Jacob)

Leah'a iyice yaklaştık ve o bize döndü.
    ''Karnınız aç mı?''Gülümsedim.Gayet açtım.
    'Pirzola ve pilav''Ağzımın suyu akmaya başladı.
    ''3 tabak!''diye bağırdım içeri girerken.Hemen sandalyelerin birine oturdum ve Leah'ın servisini bekledim.Leah ve Edward geldikten sonra servis başladı.Leah ve Edward birer tabak ben ise 4 tabak pirzola ve pilav yedim.Karnım iyice doymuştu.Yemekten sonra Edward odasının başına gelenleri Esme'ye telefonumuzdan anlattı.Esme ve Carlisle işleri üzerine 1 hafta şehir dışında olacaklarmış.Evet!1 hafta Edward bizde!Yemek yedikten sonra birlikte en korkunç filmlerden birini izledik.Kurtadamlı ve vampirli bir tanesini.Van Helsing 3'ü.
    Leah sürekli of'luyordu.Anlaşılan vampir denince aklına Ed'in vampiri geliyordu.
    ''Mucuk mucuk Edward'ım benim.''dedim Edward'ın yanaklarını öperken.Edward kahkahalar atıyordu.Leah ise çok kızmıştı.
    ''Ay benim canım insanım...Ay ay yerim seni.Ay gerçekten yerim zaten.''Bu sefer Leah da güldü.Korku filminde bir tek biz böyle gülüyorduk heralde.Çok geçmeden Edward uyudu ve ben de onu kendi yatağıma yatırdım.Leah çevreyi gezmeye ben ise biraz çalışmaya gittim.Çuvalı lanet vampirlerden biri olarak düşündüm ve vurmaya başladım.Vampir kokusuyla o tarafa doğru hızla döndüm.Ah bu kız vampiri birgün öldürecektim!
    ''Edward nerde?''
    ''Sayın vampir,insan uyuyor.''dedim alay ederek.Alnımdan akan terleri sildim.
    ''Yeni vampirler geliyor.Jane.''Ah o lanet sürtük!Jane Volturi!
    ''O sarışın hatun dimi?Volturi?''Somurttu.
    ''Evet.Edward'ın benle olduğunu duyarsa onu isteyecektir.''
    ''Aaa ben de verirdim beklesin o sivrisinek.''
    ''Bak şimdi bu Jane.''Ağacı ona gösterdim ve ağaca hızlıca vurdum.Ağaç ikiye ayrıldı.Gülümsedim.
    ''Jane tek başına gelmez.''
    ''Ben de öyle.''
    ''Edward'dan uzak durursam Jane onu istemez.Yani bilmez.''Tanrım onu istemeyecekmiydi?Mucize!
    ''Onu bırakıyormusun?''
    ''İtalya'ya gideceğim.''
    ''Doğru seçim.''dedim gülümseyerek.
    ''Ona Bella'nın vampir sevgilisiyle İtalya'ya gitti dersin.''ded zorla.Tabii ki öyle diyecektim!
    ''Tamam.''Sesim mutlu çıkmıştı.
    ''Güle güle Edward'a iyi bak.''dedi geri giderken.
    ''Bundan emin ol.''dedim ve hemen ortalıktan kayboldu.Evet!Evet!Edward sonunda iyi olacak!
    Sabaha kadar kendimi geliştirdim.Leah sabaha karşı gelmiş ve hemen kahvaltıları hazırlamaya başlamıştı.Leah'ı seviyorum!
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Paz Ağus. 09, 2009 7:23 pm

5.Bölüm

2.Part/2.Part

(Jacob)

Sabaha kadar kendimi geliştirdim.Leah sabaha karşı gelmiş ve hemen kahvaltıları hazırlamaya başlamıştı.Leah'ı seviyorum!Evet!Kahvaltı da sucuklu peynirli domatesli tost.
    ''Leah seni seviyorum.Biliyorsun değil mi sevgili kardeşim.''Leah güldü.
    ''Tost için?''
    ''Yani''dedim sevimli görünerek.Merdivenlerden inme sesleri geldi.Arkamı dönüp uykudan yeni kalkmış Edward'a baktım.
    ''Günaydın.''
    ''Günaydın.'' dedik Leahla aynı anda.Yanıma oturdu.Leah da servis ettikte sonra yerine oturdu ve sessizce yemek yedik.Ona ne zaman vampirinin gittiğini söylemeliydim?
    ''Jacob senden giyinebilirmiyim?''dedi tabakları toplama da Leah'a yardım ederken.
    ''A tabii ki kardeşim.''
    ''Sağol Jake.''
    ''Lafı bile olmaz.''Edward Leah'a yardım ettikten sonra Edward yukarı çıktı.Leah blaşıkları yıkarken yanına gittim.
    ''Vampir gitti.''Leah gülümsedi.
    ''Demek çok korkuttum.''
    ''Hayır Jane sürtüğü gelicekmiş.Eds'i korumak için gitti.''Vampiri koruduğum inanmıyorum!
    ''O vampirlerin kökünü...''Leah iyice delirmişti ki Edward aşağı indi.Benim siyah t-shirtümü giymişti.
    ''Ben gidiyorum.''Vampirine mi gidecekti?Ya da astığımız okula?
    ''Vampir mi okul mu?''
    ''Bella.''dedi ve kapıdan dışarı çıktı.Peşinden dışarı koştum.
    ''Edward!Bella'n gitti.''Bana doğru döndü.Yanına gittim ve elimi omzunu koydum.
    ''Ne?''Sesi kötü çıkmıştı.
    ''Dün akşam geldi.Kötü vampirler onu ziyarete gelecekmiş.Eğer senin onla olduğunu öğrenirseler seni isterlermiş.Seni korumak için gitti.''Zorla yutkundu.
    ''Şaka de.''Umutsuz görünmeye çalışarak olumsuz şekilde kafamı salladım.Birden yakama yapıştı.
    ''Kurt yap beni.Hemen!''

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Paz Ağus. 09, 2009 7:43 pm

Süper ya Rolling Eyes

Bayıldım Twisted Evil

Ellerine sağlık canım Wink

Ve...İmzana beni yazdığın için Teşşekür ederim What a Face

Ben de seni seviyorum drunken

Gene ayrılık affraid

Edo kurt mu olmak istiyo off Suspect Shocked Crying or Very sad
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Paz Ağus. 09, 2009 8:22 pm

6.Bölüm

Sürtük elbiseleri&Seks Gözlükleri

[Senaryo]Seçim 2-96 (Bella)

Edward'ı göremeyeli 4 ay 23 gün 2 saat olmuştu.Her günüm onu düşünmek,Jane'in salakça sorunlarını dinleyip ona yardımcı olmak geçmişti.İnsan kanı içmediğimden dolayı arada bir benle dalga geçip illa içmem için çeşitli zırvalıklar yapıyordu.Hiç konuşmamam durumunda sürekli bağırıp çağırıyordu.Görmediğimden beri daha da şımarmıştı.Yanlız olmaktan sıkıldığını ve eş istediğini söyleyip bana sevdiğim bir insan olup olmadığını sormuştu.Tabii ki hayır demiştim.Edwarddan bahsetsem anında onu eşi yapardı.Benden sıkılması için dua ederken alışverişe gitmeye başladık.Çeşitli orospuya benzemem için elbiseler aldık ve çevremdekileri sekse çağırmam için de havalı gözlüler.Belki bunu Edward üzerinde deneyebilirdim.Ben öyle konuşmazken gene Jane bağırıp çağırdı.Ah!Şu kızdan nefret ediyorum.1-2 gün sonra Jane ben sıkıldığını ve gitmemi istediğini söyledi.Ben dünden hazırım sarışın sürtük-Kurtun dediği gibi-!Aldığımız sürtük kıyafetlerini ve seks gözlüklerini de bavula koyup tekrar Forks'a gittim.Amanda gelememişti çünkü salak Aro onun kalmasını istedi.Amandasız gelmek kötüydü ama mecburdum.Kraliçe -götümün- dönmemi istemişti.Eve girip ufak bir temizlik yaptım.2 dakika da her yer tertemizdi.Banyo yaptım ve sürtük elbiselerinden bir tanesini giydim.Siyah ve göğüs dekolteli mini elbiseyi.
    Seks gözlüklerinden en azılısı kare gözlüğü takıp Edward'ın evine gittim.

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Paz Ağus. 09, 2009 10:55 pm

7.Bölüm

[Senaryo]Seçim 2-96 (Bella)

Seks gözlüklerinden en azılısı kare gözlüğü takıp Edward'ın evine gittim.Kapıyı çaldım.Kalp atışı dinlemeye çalıştım.İki kalp vardı ve ikisi de çok azdı.Demek uyuyordu.En iyisi rahatsız etmemekti.Edward'ın odasına atladım ve pencereden içeri girdim.Edward gibi kokuyordu adeta.Yavaşça aşağıya indim.Jacob ve Edward ağızları açık bir şekilde uyuyorlardı.Gülümsedim.Gerçekten ikisi de çok şekerlerdi.Birden ikisininde burnu havaya kalktı ve havayı kokladı.Aynı Jacob gibi yapmıştı!Yoksa?!
    İkisi de aynı anda gözlerini açtı ve bana döndüler.Edward'ın gözleri büyüdü.Jacob aniden kalkıp hırladı.Ne oluyordu buna?Benim üstüme atılırken Edward onu yana doğru ittirdi.Jacob duvarla birlikte dışarı düştü.Edward nasıl bu kadar güçlü olmuştu?Jacob Edward'a hırlayıp ormana doğru koşup kurt formuna girip tekrar Edward'a döndü.Uludu ve hırladı.Edward da ormana doğru koştu ve Jacob'a gelmeden...Havaya atlayıp...Kurt..Formuna girdi!Kurt?!Kurt?!Edward bir kurt mu?Hayır!Ama sarı ve daha iri bir kurt nasıl?Ondan büyük bir kurttan nasıl o kadar büyük olabilirdi ki?Edward Jacob'ın üstüne atladı ve boğazından ısırarak diğer ağaca attı.Jacob ayağa kalkarken Edward tekrar Jacoba saldırdı ve boğazını daha da parçaladı.Leah ağaçların arasından elinde örtüyle koşuyordu.Leah Edward'a hırlıyordu.Edward bana döndü ve uludu.Bana mı saldıracaktı?Jacob yerde kanlar içinde insan formuna geçti ve Leah hemen üstüne örtüyü örttü.Edward bana doğru koşmaya başladı.İki üç saniye sonra yanımdaydı.İstemsiz olarak geriledim.İlerledi ve beklemeyen bir hareket yaptı.Kafasını bacağımla okşuyordu.Ama niye kurt gibi iğrenç kokmuyordu?Ya bana göre daha sıcak değildi.Aynıydı.Sadece eskisi kadar güzel kokmuyordu kanı.Normal.Ayağımın yanına yattı.Ben de yanına yere oturdum.Eliyle tüylerini okşadım.Hala gözlüğü çıkarmamış olmam komikti.Gözlüğü alıp çimlere fılattım.Leah bana kötü bakıyordu.Anlaşılan 4 ay da hala Edward'ı elde edememişti.

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Ptsi Ağus. 10, 2009 11:46 pm

8.Bölüm

(Alice)

Acaba şu aşırı iğrenç giyinen kıza saldırsam mı?Tanrım çıldıracağım!Kalbinin atışına bakar mısın?Of gene zehrim akıyor!Saldıcağım!Hayır!Edward'ı düşün.Edward'ını düşün.Kurtunu düşün tamam.Kenara çekildim ve eve doğru koşmaya başladım.Duvar çökmüştü.Jake!Duvarın ordan gülüyordu.Bana döndü ve göz kırptı.Leah salağı yoktu demek!Harika!
    ''Seninki geldi Ed.''dedi Jacob ve koşuşturma sesleri geldi.Anlaşılan Edward'm kurt formundaydı.
    ''Onunki kim?''dedi kadın sesi.Kadın mı?Anlaşılan benim gibi vampirdi.İnsan koksaydı...Bu duyarlılıkla kesinlikle anlardım!
    Jacob'ın yaına gittim.
    ''Ben ''dedim sese doğru.Kız ya da kadın her neyse...Çok güzeldi.Ama benim ablam kadar değildi.Ayağa kalkıp beni süzdü.Jacob'a baktı.
    ''Sen?''Beni tanımak istercesine sormuştu.
    ''Ben Alice.Edward'ın kız kardeşi.''
    ''Sayılır.''Ona doğru sinirle döndüm.
    ''Sana yemek yapmayacağım Jacob!''
    ''Özür dilerim kız kardişimiz.''Tekrar vampire döndüm.
    ''Sen?''
    ''Bella.''dedi zorlukla.Gülümsedim ve ormana doğru döndüm.
    ''Rose Em!''
    ''Geliyoruz ufaklık!''Emmett'in bana 'ufaklık' demesinden nefret ediyordum!Nefret ve nefret!Ormandan çıktıktan sonra Emmett ve Rosalie koşuşturarak yanıma geldiler.Emmett Bella'ya odaklanmış duruyordu.Gözleri kehribar rengiydi ama gözleri nefretle parlıyordu.
    Rosalie'nin üzerindeki kanlar iyice beni baştan çıkardı.

Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Salı Ağus. 11, 2009 5:53 pm

9.Bölüm

[Senaryo]Seçim 2-96(Bella)

Bu üç vampir nerden gelmişti?Rose bana alaycı bir şekilde bakıyordu.Onun bakışlarından daha garip Em denen vampirde vardı.Bana nefretle bakıyordu.Beni tanımazken!Alice sıcakkanlı biriydi sanırım.Merdivenlerden inme sesleri geldi.Edward Mavi bir gömlek giymişti.Kollarını dirseklere kadar kıvırmış olması onu daa şeker yapmıştı.Jacob'ın giydiği türden siyah bir şortla mükemmeldi.Yanıma geldi ama ne elimi ne de belimi tuttu.
    ''Selam çocuklar.''Edward bu sevimlice söylemişti.Em denen vampir ona baktı ve sırıttı.
    ''Bu o mu?''Em bir şeyden emin olmak istiyor gibiydi.Edward olumlu şekilde başını salladı.Benden bahsetmiymişti?
    ''O kim?''dedi güzellikte son nokta Rose.Edward birşey söylemeye çalışırmış gibiydi ama Alice Edward'ın önüne gelerek ona sarıldı.
    ''Karnım aç Edward!!''Ne?Ondan mı besleniyordu?
    ''Tamam gel ufaklık.''Ve Edward da buna izin veriyordu?Ben ona şaşkın şaşkın bakarken Alice onu merdivenlerden sürüklüyordu.
    Jacob yanıma geçti.
    ''Bella,Rosalie.''
    ''Bella,Emmett.''
    ''Emmett,Bella.''
    ''Rosalie,Bella.''Jacob bunları hızlı bir şekilde söylemişti.Bize göre bile hızlı.
    ''Ah evet...Edward'ı üzen vampir sevgilisiyle kaçan.''diye ekledi Emmett.Bana karşı bu kadar ön yargılı olması yanlıştı.Ne bekliyordum ki?Jacob'dan böyle anlatmasını ben istemiştim.Bu sözün Edward'ın söylemesi gerekmiyormuydu?Ona neydi ki?O kimdi ki?
    ''Ay o kız mı?Ben onu güzel sanıyordum.Of geyik kanı bana yetmedi.Edward'a gidiyorum.''Rosalie'nin sözleri alaycıydı ama takmamaya çalıştım.Merdivenler hızlıca gitti.Jacob da duvarı yapmaya başladı.Emmett ve ben öylece birbirimize bakıyorduk.
    ''Niye geldin?Sevgilin mi terkketti?''Artık sabrım taşıyordu ve zaten 2 aydır hiç avlanmamıştım!
    ''Düzgün konuş.''Gözlerini kıstı ve yüzüne pis bir sırıtış koydu.
    ''Ben 3 ay önce vampir oldum senden güçlüyüm.Saldırmak senin için kötü olur.''Sesi kendinden emindi.Gülümsedim ve saçım arkaya doğru attım.
    ''182 yaşındaki bir vampirle savaşırsan ölürsün güç de önemli bilgi de.''Pis sırıtışı gitti.Jacob ne zaman çimento bulmuştu?Tekrar gözlerimi Emmett'e kaldırdım.Beni iğrenerek süzüyordu.
    ''Niye geldin?''
    ''Bundan sanane!Beni tanımıyorsun bile.''
    ''Ah evet tanıyorum.Bella Swan 4 ay önce Edward'ı bir göt vampir için terketmişsin.''
    ''Böyle bir şey yok.Edward'ı korumak için gittim ben!''
    ''Evet öyledir.''dedi sırıtarak.Emmett'in üzerimde iyi bir etki bıraktğı söylenemezdi.
    ''Edward seni çok seviyorum.''dedi merdivenlerden inen Alice.Beni görünce gülümsedi.
    ''Em ona iyi davran.''Alice'n beni koruması hoştu.
    ''Sus ufaklık.''
    ''Bana ufaklık deme ayı!''Alice bu sefer bunu kızgın söylemişti.Emmett benden Alice döndü.
    ''Alice.Edward'ı seviyorsundur.Edward bu kız yüzünden o kadar üzgündü.''Emmett'e gıcık olmuştum.Alice'i bana karşı yapmaya çalışıyordu!Hızla Alice Emmett'in yanına geçti.
    ''Öyle''dedi Emmett ve Jacob'a yardım etmeye gitti.Alice bana inanmazmış gibi bakıyordu.Edward?O nerdeydi?Hala o sarışınla aynı odada ne yapıyordu?

Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Salı Ağus. 11, 2009 6:27 pm

KÖTÜ VAMPİRLER:

Godric:

4789 bin yaşını aşmış bir vampir.Jane'le kafaları bir.Onu 'kız kardeşim'diyerek tanımlıyor.
    Kendini aşırı derece beğenmiş.

[Senaryo]Seçim Cameron_bright

Jane:

4791 yaşında.Godric'ten 1,2 yıl önce vampir olmuş.Onu 'erkek kardeşim'olarak kabul etmiş.
    Kendini Godric gibi çok beğenmiş.Kendini dünyanın merkezi olarak düşünür.

[Senaryo]Seçim New-Moon-twilight-series-5208346-320-480

Austra:

3982 yaşında.Jane ve Godric ona sahip çıkıyor.Kendini ulu ve yüce görüyor.Vampir olmayı büyük bir şans olarak görüyor.Jenn'in eşi.

[Senaryo]Seçim Australian+Idol+Final+8sHCwhR4M_Ol

Isabel:

10000 yaşında.En yaşlı vampir.Onu her gören.Güzelliğin son örneği olarak tanımlıyor.Ona göre tüm insanlar önemsiz.Aşka ya da sevgiye inanmıyor.Güzelliği kadar yırtıcılığı ve şiddeti de fazla.

[Senaryo]Seçim Mischa-Barton

Rick:

Onu Isabel dönüştürdü.8000 yaşında.Isabel'a duyduğu sadaket hiç bir şeye benzemiyor.Jane'den hoşlanıyor ama bunun zayıflık olduğunu düşünüyor.

[Senaryo]Seçim Ryan.box

Jenn:

Onu Rick dönüştürdü.Rick'e minnettar.Austra'nın eşi.1990 yaşında.

[Senaryo]Seçim Kristin-kreuk1
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Salı Ağus. 11, 2009 8:01 pm

<--10.Bölüm-->

Hiç bir şey hiç bir zaman iyi olmayacak.Tek öğrendiğim bu.

(Bella)

Edward geldikten sonra herkes yumşamıştı.Emmett galiba artık bana iyi davranıyordu.Edward ve Jacob uyuduktan sonra ben,Alice,Emmett ve zorla ikna edilen Rosalie ormanda yürüyüşe çıktık.Ben kendimi anlatıyordum ki güzel manzaralı bir yerde oturduk ve birbirimizi tanımaya devam ettik.Onlar birbirlerini kardeş olarak görüyorlardı.Bu güzeldi çünkü Edward'ı için onları öldüremezdim.Rosalie son derece havalıydı ama idare edilebilirdi.Arkamızda çatırtılar duydum ama pek umursamadım.
    ''Bella Swan''Hepimiz arkamıza döndük.Kırmızı gözler ve simsiyah giyinmiş vampirler.En öndeki kadın gülümsedi.Hepimiz ayağ kalktık.İçim ilk defa korkuyla dolmuştu.
    ''Tanışıyormuyuz?''Hepsi sırıttı.Hepsi aşırı derece mükemmel görünüyordu.
    ''Ben Isabel.Sağımdaki Godric.Solumdaki Jane.Onların yanındakiler Austra ve Rick.Austra'nın yanındaki Jenn''Yine bir Jane!!!İllah bu Jane'lerden!
    İsimleri tanıdık gelmişti ama anlamadım.
    ''Eee ne yapalım yani?''dedi Emmett kabaca.Jane ,Godric ve Rick aynı anda tısladı.Ortamı yumşatmalıydım çünkü kaşımızdakiler gayet güçlü gibiydiler.
    ''Imm memnun oldum.Adımı biliyorsunu zaten.Buraya kadar niçin geldiniz?''Jane bana hala kötü köt bakıyordu.Godric gözlerini kısmış Emmett'e odaklanmıştı.İsabel normal gibiydi.
    ''Edward Cullen.Onla ilişkin biraz saçma Bella.''Edward'la ilişkime ne diye karışabilirdi bu kadın?!Sinirli bir ifade takındım.
    ''Bu sizi ilgilendirmez.''Isabel gülümsedi.Jane daha da kötü baktı.
    ''Büyüklerine saygılı olmayı öğrenmelisin ufak.''dedi Jane aşağılayıcı bir ses tonuyla.Benden demek ki büyüklerdi...
    ''Bakın...Siz dediniz diye ondan uzak duramam.Kim ol-''Cümlemi İsabel kesti.
    ''Çünkü onu seviyorsun.''Isabel'le anlaşıbileceğe benziyorduk.
    ''Evet.''
    ''İğrenç''diye tısladı Rick.
    ''Rick!''diye bağırdı Isabel.Rick başını öne eğdi.
    ''Rick Austra ve Jenn Alaska'ya!''diye bağırdı Isabel.Anlaşılan çok kızmıştı.Kimse yargılamadan üçü de ortalıktan kayboldu.Jane bana,Godric Emmett'e kötü kötü bakıyordu.
    ''Bakın.Ne yapıyorsunuz anlamıyorum.''dedim yavaşça.Jane tısladı.
    ''Ben 4791 yaşındayım.İstediklerimi alırım ve istediğim Edward''Bunu çok net demişti.Düşündüğüm iki şey vardı.Biri Edward.Biri onla ilişkim.Öğrendiğim bir şey varsa...Hiç bir şey hiç bir zaman iyi olmayacak.Tek öğrendiğim bu.

Berenm
    Berenm
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj  Berenm Salı Ağus. 11, 2009 8:24 pm

Yaa ben sizi takip ediyorum ama yorum yazamadım üzgünüm canlarım Wink

Bence en güzel senaryo bu ve değişim. Twisted Evil

Ay Bells hayattan umudu kesti iyice Neutral

Jane de Edo yu istio ya pale

Of ya yeter bu kadar Evil or Very Mad

+18 görelim canlanalım lütfen cheers king
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Salı Ağus. 11, 2009 11:41 pm

<---11.Bölüm--->

Artık herşey bitti.Gidip de dönebilecek durumda değilim.O beni bıraktı ve ben artık sonsuzlukta bir hiçim.

(Bella)

''Hayır onu sana vermeyeceğim!O benim''diye inledim.Jane ve Godric gülümsüyordu.Isabelse sadece beni izliyordu.
    ''Bella bence sana zaman vermeliyiz.Edward'ı unutman için.''Sesi güven vericiydi ama beni
    ruhsal durumumdan kurtarmak için yeterli değildi.Emmett ve Alice Jane'e tısladı.
    ''O isteyipte alabileceğin bir mal değil.O beni seviyor.O benim.''dedim ve Jane'in tarafından eve doğru hızlıca yürümeye başladım.Yanından geçerken ona sertçe omuz attım.Arkamdan da Rose'lar geliyordu.Eve geldiğimizde resmen bir krize girdim.Gözlüğümün bulunduğu yeri yanına uzandım ve bu iğrenç şeyin şaka olmasını bekledim.Ellerim ve bedenim titriyordu.Alice'in yanıma geldiğini biliyordum ama tepi vermedim.Sabaha doğru eve gidip üstümü değiştirdim.Sürtük elbiseleriyle ilgilenecek durumda değildim.Siyah bir t-shirt ve kot pantolonunu üstme geçirdikten sonra çantamı alıp Edward'ın evine tekrar gittim.Alice ve Emmett Edward'ın arabasına binmişti.Ama sürücü koltuğunda Em oturuyordu.Ben de arka koltuğa Alice'in yanına oturdum.Kimse konuşmuyordu.Benim beyaz tenim daha da beyazlamıştı.
    Kapı açıldı ve birlikte gülüşen Jacob ve Edward dşarı çıktı.Ardlarından da Rose.Rose en öne oturdu.Edward bana gülümseyerek göz kırptı ben tepki bile veremedim.Edward öndeki kamyonette bindi.Biz okula doğru giderken o da bizi takip ediyordu.Okula geldik ve arabayı bir yere park ettik.İlk ders herkesin boştu.Öğretmenler kaytarmaya başlamıştı galiba.Hepimiz bir masanın çevresinde oturduk.Jessica sürekli Edward'a bakarak sırıtıyordu.Bu benim sinirlerimi daha da gerdi.Edward bunu fark ederek bana döndü.
    ''Bella neyin var?''
    ''Yok bir şeyim''O kadar sert ve soğuk söylemiştim ki kırılmıştı.Önüne döndü ve Jacob'a odaklandı.Kantine gene birileri girdi.Şu kapının sesinden bıktım.Edward tekrar bana dönüp baktı.
    ''Ne var?Önüne dön!Sıktın artık.''Sert sesim onu iyice kırmıştı.Ne diyordum ben?Bir şey demeden kitaplarını ve çantasını alarak bizden uzaktaki ve son masaya oturdu.Ardından Jacob da bana kötü kötü bakıp Edward'ın yanına gitti.Edward bana hiç bakmıyor önündeki kitabı okuyordu.Başımı masaya koydum.Edward'ı kırmıştım.Kapı tekrar açıldı.Yeter artık!
    Kapıya doğru hınçla döndüm ve kaskatı kesildim.Godric ve Jane.Gene simsiyah giyinmişlerdi.
    Godric gülümsüyordu.Herkes bu yeni gelenlere dönmüştü.Edward ve Jake hariç.Jane onların masasına doğru yürüyordu ve birden Edward'ın sandalyesine takılıp yere düştü.Bunu kesinlikle bilerek yapmıştı.Edward hemen arkasını döndü ve Jane'e yardım etti.Godric Jane'in kitaplarını aldı ve orada dikildi.Edward onları masalarına davet etti.Edward ona gülümseyerek bakıyordu.Jane de ona bir şeyler anlatıyordu ve nasıl olduysa Godric Jake'le arkadaş oldu!Buna dayanamazdım!Edward'ın ona bakışı...Bana bakışı gibi!Masaya doğru insana göre hızlı bana göre yavaş yürüdüm.Masaya geldiğimde Edward'ın kolnu tuttum.aslı kllarını tutmak biraz zor olmuştu ama neyse.
    ''Kalk eve gidiyoruz.''Sesim sert,soğuk ve kabaydı.Hepsi bana baktı.Edward kolunu elimden çekti.Tabii artık insan değildi.Zorla bir şey yapamazdı!
    ''Ne diyosun Bella?Sana ne oluyor böyle?''
    ''Onla görüşmeyeceksin anladın mı!''Resmen bağırmıştım.Edward anlaşılan iyice kırılmıştı.
    ''Bella Jane benim arkadaşım.Ne var bunda?''Sesi fısıltı gibi çıkmıştı.Ama bu beni engellemiyordu.
    ''Sana görüşmeyeceksin dedim!''Daha da bağırdım.Edward artık konuşmayacak gibiydi.5-10 kez yutkundu.
    ''Seni tanımıyorum artık.''Kollarından tuttum.Adeta onu kaybetmek ben delirtmişti.
    ''Görüşmeyeceksin.''
    ''Bu seni ilgilendirmez.''Kollarını çekti.Tokatı yüzüne yapıştırdım.Elim o kadar ağır inmişti ki yüzünden kırılma sesi gelmişti.Ben ne yaptım?Edward'a tokat attım!Edward bana doğru anlamsız bir bakış attı.Kitaplarını çantasına koydu ve bana döndü.
    ''Benden uzak dur.Artık seni , seni andıracak hiç bir şey istemiyorum.Benim için yoksun.SENİ SEVMİYORUM.''Sandalyesini ittirip önümüzdeki çıkış kapısına doğru yürümeye başladı.Hemen arkasından Jacob,Jane,Godric,Alice,Emmett ve Rosalie gitti.Öylece ayakt kalakalmıştım.Etraftakiler benim gerizekalı,salak ve beyin özürlü olduğumu düşünürken ben sadece Edward'a attığım tokatı düşündüm.Artık herşey bitti.Gidip de dönebilecek durumda değilim.O beni bıraktı ve ben artık sonsuzlukta bir hiçim.

Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Çarş. Ağus. 12, 2009 12:05 am

<---12.Bölüm--->

1.Part/2.Part

(Bella)

Gidip de dönebilecek durumda değilim.O beni bıraktı ve ben artık sonsuzlukta bir hiçim.
    Ayakta öyle kalıp tepki vermemem garipti.Ve birden son söylediği söz aklıma geldi.'Seni Sevmiyorum.'Birden Edward'ın çıktığı yere doğru koştum.Hızlıca dışarı çıktım hepsinin kokusunu aramaya başladım.Arka bahçeye gitmişledi anlaşılan.Duvara yaslanıp onları izledim.
    Edward'ın bir eli vurduğum yerde biri banktaydı.Gözlerinde anlaşılmaz bir ifade vardı.Jane elini onun üzerine koymuş , Edward'la konuşuyordu.Herkes birden gülümsedi.Ne nasıl?Beni bu kadar mı unutmuşlardı?!Aslında haklıydılar...Kardeşlerine tokat birini niye önemsesinler ki?

Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Çarş. Ağus. 12, 2009 7:59 pm

<---13.Bölüm--->

2.Part/2.Part

(Bella)

Dakikalar geçiyordu.Ama benim için pek de önemli değildi.Alice ve Rose yanlarına Jane'i alarak gittiler ve sonra Godric,Em ve Jake gitti.Edward gitmemişti ve sanki bir şey düşünüyor gibiydi.Gözleri yerdeydi ,elleri bacaklarındaydı.Gidip konuşmalımıydım?Neyden korkuyordum ki artık?En korktuğum şey başıma gelmişti zaten.Kendimden emin bir şekilde ona doğru yürümeye başladım.

[/quote]
    GiR_DaP
    GiR_DaP
    Admin
    Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 35

Mesaj  GiR_DaP Perş. Ağus. 13, 2009 1:35 pm

Tasşındı!
    Kristen Stewart
    Kristen Stewart
    Admin
    Admin

Mesaj  Kristen Stewart Perş. Ağus. 13, 2009 3:24 pm

Zeep (Meslektaşım,Kanka Rolling Eyes ) bu senaryoya seni de alalım.Ashley var Wink
    GiR_DaP
    GiR_DaP
    Admin
    Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 35

Mesaj  GiR_DaP Perş. Ağus. 13, 2009 4:04 pm

ok bitanem bende alacakaranlık ve beren saatle ilgili değilde kendi senaryom yayınlıcam bu arada siteyi birazdan kitlicem haberin olsun Rolling Eyes
    Alice Cullen
    Alice Cullen
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj  Alice Cullen Ptsi Ağus. 17, 2009 1:41 pm

Gelin tabi ki Very Happy Ashley'i paylaşırız Wink

Dilara Bella'yı yazıo.
    Ben Edward ve Alice'i Wink
    Size veririm Alice'i Smile

Forum Saati Salı Eyl. 24, 2024 1:13 pm